2737
2739
عنوان

کسی تا حالا قرض اورژانسی ضد بارداری خورده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 23 پست
عزیزم من هر بار خوردم پریود نشدم تا موعد اصلیش ! دکتر هم گفت مشکلی نیست
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترانه جان من سنمم کمه بدنمم اصلا اماده نبود قرص اووسیز خوردم ولی باردارشدم البته من اون ماه یه اشتباه دیگه ام داشتم روز اول بعد پریودم و روز اخرقبل پریود بعدیم ازروی تاریخ تخمک گذاریم به خیالم جلوگیری نکردم
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡
2728
یه چیز دیگه من دقیقا تو تاریخ تخمک گذاریمم ببخشید (ازدستمون در رفت) بعدشم 36ساعت بعدش خوردم که باردارشدم و البته ازدستشم دادم بنظرم شماهم اگه شدی راضی باش ازدست دادن ناخواسته ام سخته من ناشکری کردم تا اومدم قدرشو بدونم:(((((
عاشق این جمله ام ♡تجربه را تجربه کردن خطاست!! ♡♡ دردهایت را دورت نچین که دیوار شوند، زیر پایت بچین که پله شوند. هیچ وقت نگران فردایت نباش، خدای دیروز و امروزت، فردا هم هست… فرداهایتان قشنگ باد. ♡♡الهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم ♡
2740
بله زود زود خوبه بنظرم تو خوته کلا باشه عالیه.. اگه کسیم اچ دی حالشو خیلی بد نمیکنه خیلییییی عالیه همیشه جواب میده دوتا بخوری بعد دوازده ساعتم دوتا دیگه