2737
2734
عنوان

بچه ها اگه هست تازه زایمان کرده باشه بیاد من یه مادر استرسی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 26 پست
به نفع دکتره که سزارین کنه بیمارستان دولتی ها هم اگه از وزارت خونه و حساب جوابش نمی ترسیدن سزارین می کردن . دختر خالم متخصص زنانه می گه سزارین حداکثر 15 دقیقه. مریضا رو ردیف می کنه پشت سر هم میشکافه می دوزه 2 ساعت اول صبح تمومشون می کنه. البته خودش طبیعی زایمان کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من قبلیم رو دولتی طبیعی به دنیا آوردم چون دکترم رو پیدا نکردم و رفتم صارم اونها هم پذیرش نکردن... تازه زود نرفته بودم یه دکتر 4 ساعت از بالای سرم نتونت تکون بخوره. خوب همینه که دکترها زیر بار نمی رن. من 11 پذیرش شدم بچه 2 به دنیا اومد بعدش هم تا جمع و جور کنن 3 شده بود. اما سزارینها رو می بردن اتاق عمل می آوردن دو ساعت هم نمی شدن که اونم برای بی حسی قبل و ریکاوری بعدشه وگرنه فقط 15 دقیقه وقت دکتر رو میگیره
مارال جون اصلا ترس نداره مطمئن باش سزارین که بر خلاف تصور کاملا راحته ، فقط مهم کار دکتریه که سز رو انجام میده و یکی هم اینکه خوب بخیه بزنن من بعد از مرخص شدن با اینکه فشارم تازه با کلی آمپول و ... پایین اومده بود و اینا و سختی زیادی کشیده بودم به تجویز پزشکم هر روز میرفتم بیمارستان و ی آمپول هم به دستم میزدم تا خون لخته نشه ، و ی هفته هم میرفتم در صورتی که فکر میکردم سزارینی ها بعد از عمل نمیتونن راه برن و درد زیاد و ... دارن همه چی بستگی به مهارتشون داره توکل کن به خدا و سعی کن دکتر خوبی انتخاب کنی و اینم بدون که خدا بهت طاقت میده و دردا به عشق نینیت خیلی ساده به نظر میان
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
2738