2733
2739
عنوان

ثمره زندگی یا امید فردا فوری فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 8094 بازدید | 52 پست
موضو امیدفرداستوالا من که خیلی از امیدفردا راضیم ،چون همیشه آدم میتونه بره بچه اش رو ببینه ، من ۱۵ روز اول هر روز با بچه ام میرفتم و با م مربی و بچه ها با هم بازی میکردم ، تا بچه ام به مربی اش عادت کرد بعد دیگه ماندگار شد، هر چند وقت یکبارم ه میرم کلاسشونو میبینم ، طی این یکسال همه چیز خوب هست و غذا خوردنش خوب شده ، روزای تعطیل هم میگه میخوام برم پیش ساناز جون ، انگلیسی شم خیلی راه افتاده، با خیلی از مادرا دوست شدم ، یعنی برنامه اشنایی مادرا با هم دارند ، مثل صبحانه خوری مشترک و سینما و تاتر جمعی که رویا جون مسولش هستند ، ماها که بچه ها مون امیدفردا هستند خیلی راضی هستیم ، ادم امکان داره بر اساس تبلیغات بره جایی رو ببینه و تحقیق کنه ، ولی بعدش بر اساس شعورش اونجا رو برای بچه اش مناسب میدونه ، شعورش را نمی زاره کنار و به تبلیغات اعتماد کنه . هر روز ظهر که ما میریم دنبال بچه ها کلی آدم اونجا تو نوبتند که بچه ها شونو ثبت نام کنند . روز به روز هم داره شعباتشون اضافه میشه و چند وقت پیش هم که افتتاحیه شعبه ۲۳ شون بوده و روی در ورودی هم که نوشتند ظرفیت تکمیل است . خدا حفظشون کنه کار خوب میکنند و حسابی هم طرفدار دارند . رقبای کاریشون میان اینجا چیزای غیر واقعی منویسند ، ولی واقعیت را باید از نزدیک دید . همینکه هر لحظه که بخواهیم میتونیم بچه من رو ببینمیم خدا رو شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر تابلو مسئولین مهد تو این تاپیک به عنوان مادر اومدن و با منتقدان بحث کردن!!!مگه میشه مسئولین مهدکودک اطلاعات شکایت از کسی رو به مادری بدهند،کاربر سارا اینقدر بی کار بوده که سه صفحه تعریف از مهد نوشته اینجا ،چند بار هم تکرارش کرده،جزییات شکایت از یک مادر هم دقیق با نام و مشخصات می دونه!!!!

چند تا کاربر دیگه هم تابلو هستند مثل NINIDR

الان من نمی دونم این مهد چه شکلیه ولی من دو تا از دوستانم که بچه هاشون الان راهنمایی هستند زمان مهد ،اول امید فردا می رفتند ولی احساس می کردند خیلی عصبی شدند بچه هاشون ،هر دو بچه ها رو در آوردند یکی برد مهستان یکی هم برد مهد امام صادق،هر دو بچه آروم شدند،از جیغ های شبانه دیگه خبری نبود،اینطور که می گن مهد خیلی با دیسیپلین بوده و سیستم تنبیه (نه جسمی) مثل تنها گذاشتن بچه تو اتاق داشته

من خودم پسر اولم که الان اول دبستانه بردم سفیر که الان شده فرشته های ..دقیق یادم نیست فکر کنم فرشته های نیک،ولی آخرهاش خیلی شلوغ شد،دومی رو بین ثمره زندگی و وانیا موندم

ولی خوشم اومد مسولین ثمره زندگی اینقدر علاف نبودن بیان تو این تاپیک ها با اسم های مختلف بچرخند

قصد من از این تاپیک اومدن به هر حال امید فردا نبود،منزل ما داره جا به جا میشه تا ثمره پیاده می تونم بچه رو ببیرم،اخبار ضد و نقیض زیاد ازش شنیدم،ممنون می شم اگه مادر واقعی تجربه ای از این مهد داره در اختیار من بزاره،می دونید که انتخاب مهد چه دغدغه بزرگیه برای یک مادر

2731

جالبه كه اين تاپيك اومد براي اميدفردا تبليغ كنه ولي خود به خود براي ثمره زندگي تبليغ شد! من ٦ ماه پيش دنبال يه مهد خوب ميگشتم اينقد از اين تبليغاي اميدفردا بدم اومد كه حتي حاضر نشدم برم ببينم! واقعا مهد خوب نياز به تبليغات اونم به اين شششكل نداره

و واقعا براي خودمون متاسف شدم كه از اين محيطي كه براي اطلاع رساني و انتقال تجربيات هست مردم ما چه استفاده هايي ميكنن... توروخدا بذاريد هركس تجربه شخصي اش رو بگه ! راه نبليغ اينا نيست

2740