2733
2739
منم خانمی رو دیدم که سزارین سومش بودو بچه ش هم ناخواسته بوده. میگفت هیچ دکتری حاضر نمیشده سزارینم کنه. به یه دکتر کلی پول داده بود . تازه اونم میگفت دکتره تو اتاق عمل کلی فحش به خودش داد که چرا قبول کرده اینکارو. میگفت از بس که چسبندگی پیدا کرده بودم هم خودم خیلی اذیت شدم هم دکتر. کلی هم دکتره بهش بد و بیراه گفته بودکه دیگه مواظب باش اصلا اصلا باردار نشی!
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم بخیه های زایمان طبیعی از ناحیه ی پرینه یعنی یک پوست نازک بین واژن و مقعده و بخیه های ساده ایه که در صورت نگهداری درست راحت خوب می شه اما بخیه های سزارین ده سانت رو از بیشتر از شش لایه ی شکم به هم می دوزه بسیار دردناکه تا سه ماه اذیت می کنه کسایی که می گن درد نداشتن بدون از پمپ درد مرفین یا مسکن قوی استفاده کردن و به نوزادشون شیر مادر مخلوط با مسکن قوی دادن. فواید زایمان طبیعی برای سیستم ایمنی بدن بچه و مخصوصا برای ریه هاش فراوونه اگه دهانه ی رحمت و ابعاد لگنت اجازه داد شک نکن و طبیعی زایمان کن
سلام شایلین جون خوبی عزیزم؟من صاحب تاپیکم با مشورت دکترم فعلا تصمیمم به زایمان طبیعی اپیدوراله...فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که من آسم دارم و چند روزیه که حملات و گرفتگی شدید ریه دارم که حرکت هم نمیتونم بکنم،امیدوارم زود خوب بشم تا قوای لازم رو بدست بیارم. راستی شایلین تو کجایی من اهوازم
خدایا بخاطر شوهر مهربون و پسر قشنگم همیشه مدیونتم
2740

خانوما یه نفر لطفا میشه منو کلا در جریان کارایی که بایدبرای زایمان و ماه آخر بارداری انجام بشه،بزاره...من احساس میکنم کل بارداریم اشتباه کردم و خیلی کارا باید میکردم که نکردم...من هیچکسو نداشتم تازگی زایمان کرده باشه.خودمم تهران غریبم.هیچکسو پیشم ندارم...کمک لازم دارم خیلی...

وای فک میکنید سزارین اسونه دوره نقاهت بعدش با وجود بچه خیلی سخته.برای من که خیلی سخت بود کلی اذیت شد ...

اره منم موافقم

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋

اگر تو هر زایمان از اپیدورال قوی استفاده بشه درد زایمان حس نمی شه

من خودم پیش دکتر لیلا تدین زایمان سزارین شدم درد نداشتم

خواهرم هم پیشش طبیعی انجام داد زیاد درد نکشید

خدا رو شکر دکترمون کارش باتجربه بود

2706