2733
2739
خب واقعا بچه 4 کیلویی سخته طبیعی .یکی از فامیلای ما بچش 3600 بود 40 تا بخیه خورده بود مامان خودم هم که من 4200 بودم طبیعی بوده کلی بد میگه در مورد طبیعی.با این اوصاف من فهمیدم که بچه باید ریز باشه واسه طبیعی وگر نه از سزارین بدتر میشه واسه ادم.زیر 3 باشه راحته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه این چه تاپیکیه؟همه ی خانم های باردار خودشون استرس دارن درست نیست یکی بیاد بترسونشون. ایدا جون خوب خیلی خیلی ریسکه بیمارستان از خونه دیر باشه ولی نگران نباش حتما جای خوبیه که ترجیح می دی بری اونجا ولی به نظر من تا دردت شروع شد حرکت کن تا تو ترافیک و اینا باعث نشه دیر برسی.
2728
اخه این چه تاپیکیه؟همه ی خانم های باردار خودشون استرس دارن درست نیست یکی بیاد بترسونشون. ایدا جون خوب خیلی خیلی ریسکه بیمارستان از خونه دیر باشه ولی نگران نباش حتما جای خوبیه که ترجیح می دی بری اونجا ولی به نظر من تا دردت شروع شد حرکت کن تا تو ترافیک و اینا باعث نشه دیر برسی.
مرسی زهرا جون بیمارستان خوبیه. درباره اش تحقیق کردم، یه بارم اونجا کیست عمل کردم و راضی بودم. فکر میکنم اگه جای دیگه ای برم استرس میگیرم. فقط میترسم کیسه آب پاره بشه به نی نی اکسیژن نرسه.