2733
2739
عنوان

دارم ازناراحتی سکته میکنم خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فامیل شوهرم ده سال منتظر بود.دفعه اخر گفت خدایا بچه بده حتی اگه شده ناقص! و همون ماه باردارشد یه بچه فلج مادر زاد که شده اینه دق مادره و شبانه روز گریه میکنه چرا این دعا کردم
گل پسرام عاشقتونم
اخرین موردم یه پسر بعذ چهاردختربود با نذر و نیاز،مادره.اول باباش مرد.بعد خواهره.بعدش مادره لگنش شکست و چند ساله تو بستره.همه اینا عبرته که به خواسته خدا راضی باشیم
گل پسرام عاشقتونم
2740
عزیزم میدونم خیلی دوست داری مامان بشی , اما هیچوقت هیچ چیزی را به زور از خدا نخواه ..به وقتش خدا بهت یه نینی خوشگل میده .هنوز که دیرنشده .. اینجوری به خودت استرس وارد میکنی و باعث میشی دیرتر باردار بشی ..
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
منم یکیو میشناسم بعد از ده سال دعاو نذرو نیازو امارضا رفتن اخرش ی پسر عقب مونده نصیبش شد البته بعداز اون دوتا پسر دیگه اورد ک سالم هستند ولی همون ی دونه برای هفت پشتش بسه شاید اگ صبر میکرد خدا دوتا پسر سالم بهش میداد نه با ی عقب مونده عزیزم لابد خدا خودش بهتر میدونه البته نمیگم شما صلاحیت نداری ن ولی شاید الان شرایطشو ندارید عجله نکن ی کم ب خودت فرصت بده وکمی صبر کن بیشتر عبادت کن واز خدا بخاه ک هرچی صلاحته وبرای ی بچه سالم دعا کن از من میشنوی دیکگه دنبال دوا درمونم نرو ی کمی دست نگه دار تا ریکاوری بشی
. لیا .دختر کوچولوی من ب زندگیمون خوش اومدی