2737
2739
عنوان

اطلاعات درباره بیمارستان محب کوثر

| مشاهده متن کامل بحث + 21695 بازدید | 34 پست

همسر من پیش دکتر موید محسنی زایمان داشت. ایشون بسیار خوش اخلاقن و وقت میذارن شخصیت علمی دارن و به سوالات جواب میدن. واقعا خوشایند هستن. توی اتاق هم خودم هم همسرم رفتیم و چند تا سوالی که داشتیم رو پرسیدیم و واقعا آرامش بخش بودن. سر زایمان هم بیمارستان محب کوثر رفتیم و همسرم طبیعی زایمان کرد. دکتر ساعت ها پیشمون بود و واقعا کم استرس گذشت. بیمارستان محب بیمارستان خوبیه و ماما ها هم از دکتر موید خیلی تعریف میکردن کلا بسیار تایید شده و معتقد هستن. خودشون رو خیلی سریع رسوندن با اینکه شب دیروقت بود. خیلی ایشون وقت گذاشتن و واقعا به معنی کلمه پیش ما بودن تو کل اون مدت.

شنبه ها و سه شنبه ها مطب هستن و خب مطبشون شلوغ هست اما این برای ما نشونه خوبی بود همیشه. با همسر مریض هایی هم که اونجا آشنا شدم همه راضی بودن کسایی که فرزند دومشون بود پیش دکتر موید میاوردن. منشی ایشون بعد از یه ساعتی دیگه جواب نمیدن باید زودتر اقدام به وقت گرفتن کرد اما وقتی که پرونده تشکیل شد تو مطبشون راحت تر بود وقت گرفتن برامون.

اهل زیرمیزی و پول نیستن الآن که خیلی پزشک ها بیشتر برای ویزیت میگیرن ایشون کمتر از مقدار ویزیت متخصص میگرفت. بیمارستان خاتم و محب هستن فکر کنم بازم جای دیگه عمل کنن چون میخواستن مریض هاشون درگیر نوع دفترچه و بیمه نباشن موقع زایمان. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستان محب بیمارستان تمیز و جدیدی هست و کادر خوبی داره. برای همسر من سر درد هاش به دکتر زنگ زدن و وقتی دردهاش منظم شد که نصفه شب شده بود دیگه دکتر موید خودشون رو سریعا رسوندن طوری که ما تعجب کردیم انگار اصلا خواب ندارن! 

خیلی تجربه خوبی بود زایمان همسرم تو این بیمارستان و با دکتر موید 

سلام.
شکر خدا که شبکه های اجتماعی و سایت های نظر سنجی هست.

مزایای بیمارستان محب کوثر:

- بیمارستان تمیز

- امکانات و ساختمان شیک و بروز

معایب بیمارستان محب کوثر:

- پزشک ها میتونن تو مطب بمونن و پول ویزیت جمع کنن و بیمارستان مجبورشون نمیکنه بالا سر مریض بیان. مگر خطر مرگ مادر یا نوزاد جدی بشه.

(خانم من 3 عصر رفت پس از مکنیوم نوزاد ساعت در 9:45، پزشک خودشون ساعت 11 شب رسوند با کلی غرغر)

- پرستاران بخش باران بی مبالات و سر به هوا هستن.
(پس از پاره شدن رگ دست خانمم بخاطر عدم اتصال صحیح یا خونریزی رحم بعد سزارین که واقعا زیاد بود و بعد 3 بار پیگیری بعد نیم ساعت به داد خانمم رسیدن)

-  خدماتی ها کاملا گستاخ

(غذا رو میزارن توی اتاق و میگن زود بخورید میخایم ظرفها رو ببریم. نخوری هی میان توی اتاق میگن زودتر غذاتون رو بخورید)

- هزینه های بی مورد میگیرن و اصلا قبلش بهتون نمیگن.
(نشستی تو اتاق یکی میاد به خانمت میگه دست و پاتو رو بالا پایین کن در حد 5 دقیقه، تو فاکتور زده 180000 بابت فیزیوتراپی)

- حتی یک مرتبه به منی که تو عمرم بچه عوض نکردم کمک نکردن. آخه ما کسی رو نداشتیم بیاد کمک همراه. خودم بودم.

- صدای مشتری 133 آقای ابوطالبی بود که به نظرم نباید تو بیمارستان کار کنن. کلا گذاشتن اونجا که از همکاراشون دفاع کنه. نه بیمار که دستش از همه جا کوتاهه.

کلا به نظرم بیمارستان نیکان گزینه مناسب تریه. هر موقع از شب یا روز بخاید برید پیش بچه و مادرش میزارن حتی همراه ها. اینجا من هر سری یک ربع التماس میکردم به این انتظاماتها. خیلی تجربه فاجعه ای بود. خدا رو شکر که بچه در اثر بی خیالی اینا از دستمون نرفت. 

2731