2733
2734

سلام

چنتا از دوستان و همسایه های ما بچه هاشون توی این مهد میرن همگی نسبت به برنامه های متنوع آموزشی این مهد راضی هستن و میگن که اردو هم توی برنامه هاشون هست که هرچند وقت بچه هارو میبرن اردو و قبلا هم توی مهدای دیگه رفتن و تحقیق کردن و میگن اینجا نسبت به مهدای دیگه خیلی تمیزتره .

حالا خودمم بچمو ثبت نام کردم از اول مهر میره پریزاد .😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانای عزیز منطقه پیروزی 

من چند وقته فرزندمو گداشتم مهد پریزاد فو ق العاده راضیم  اونقدر قشنگ با دخترم کنار اومدن و جذب کلاسش کردند و الان بعد ۴ ماه کلی آموزش های قشنگ بهش یاد  دادن واقعا کیف کردم چنتا مربی جدید اومدن توی کادر مهد که  واقعا عالی کار میکنن و همشون تازه نفس هستند البته تجربه کاری جای دیگه  داشتن اما با شوق و ذوق کار میکنن اینو به این دلیل میگم که پسر همسایمون هم تو یه کلاس دیگه مهد پریزهد ثبت نام شده چون یک سال بزرگتر بود اونم فوق العاده راضیه  خلاصه که من دارم کیف میکنم بچم داره خیلی خوب آموزش میگیره از ذوقم زنگ زدم به مدیرشون و تشکر کردم  به نظرم گاهی لازمه ازشون قدر دانی کنیم تا انگیزه بیشتری بگیرند من بچم  عاشق مربیش شده به من میگه هر روز بریم مهد و  همین حاله منو خیلی خوب میکنه دیگه اصلا بهانه نمیگیره و اذیتم نمیکنه فوق العاده مودب شده . از همه مهم تر  سلام کردن اصلا بلد نبود الان هر جا میره بلند بلند بدون خجالت سلام میکنه پدرش میگه واقعا حلالشون باشه هر چقدر شهریه میگیرن بهتون پیشنهاد میکنم خودتون برید با چشم خودتون ببینید و به حرف من میرسید چون من اولش خیلی استرس داشتم ولی الان خیالم واقعا راحته .... 😁

سلام چنتا از دوستان و همسایه های ما بچه هاشون توی این مهد میرن همگی نسبت به برنامه های متنوع آموزشی ...

سلام شما الان دخترتون رو گذاشتید پریزاد؟

راضی هستید؟

منظورم از تمامی جهات مثلا برخورد مربیا،اموزش و بهداشت مهد؟

2728
سلام مامانای عزیز منطقه پیروزی  من چند وقته فرزندمو گداشتم مهد پریزاد فو ق العاده راضیم   ...

تو رو خدا منو راهنمایی کنید ،من خیلی حساسم و الان حدود ۱ ماه تمامی مهدای نبرد رو بررسی کردم از نظر ظاهر و امکانات و اموزش اینجور که خودشون بیان میکنن مشابه هم هستن ،ولی باید در عمل ببینیم .

الان میشه شما بفرمایید دخترتون تو این مدت که رفت چه اموزشهایی دیده ؟

عزیزم هنوزم بچم تو مهد پریزاده . خیلی خوبه نگران نباش بفرست به امید خدا همه چی خوب پیش میرهه و شما هم راضی خواهی بود میگم منکه راضیم خدا خیرشون بده هر پدلی هم که میگیرن حلالشون باشه 

مثلا امروز جشن شیر داشتن خیلی خوب بود بچه من اصلا شیر دوست نداشت ولی امروز رفته مهد و با کمال ناباوری دیدم تو عکسی که مربیش  برام گرفته بچم داره شیر میخوره خدایشش حرف شنوی خوبی از مربیش داره که همین داره تو خونه هم یواش یواش اجرا میشه و حرفامو گوش میده گاهی یه جشن های خوبی میگیرن و اموزش ها و بهداشت مهد هم خوبه خیالت راحت راحت 

سلام مامان های مهربون و حساسمیخوام یه چیزی بگم  باورتون نمیشه از من حساس تر هیچ کس نیست من اونقدر برای ثبت نام مهد کودک توی این محل تحقیق کردم و چرخیدم  که نگو . اغلب از همون دم در معلوم بود خیلی قدیمی و کثیف بودند من توی همه مهد های اطراف  رفتم اصلا اجازه نمیدادن توی کلاس ها رو ببینم یا یه مشکل دیگه که داشتم این بود کلا پسرم اصلا خوشش نمی اومد بره توی هیچ  کلاسی . فکر کنم حساس بودن من به اونم سرایت کرده بود  از بعد عید بالاخره با کلی تحقیق و دعا بردم پریزاد. باورم نمیشه الان اول خرداده و  بچم راحت میره میشینه تو کلاس  دایم ازش برام عکس و فیلم میفرستن میخنده و بازی میکنه والله موندم چه جوری شد اینقدر قشنگ جذبش کردن همسرم فکر میکرد الکی میگم یه روز با هم رفتیم گفتیم میخواهیم بچمونو ببینیم پیش خودم فکر کردم الان میگن نمیشه مدیرشون راحت در کلاس رو باز کرد منو دعوت کرد تو کلاس پسرمو ببینم دیدم اونقدر غرق بازیه که منو ندید  منم مودبانه تشکر کردم سریع برگشتم توی دفتر مدیر ازشون تشکر کردم وقتی برگشتیم واقعا حس خوبی داشتیم چیزی رو از ما پنهان نمیکنن . یه مطلب مهم که از تمام آموزش ها  و بازی ها و برنامه هاشون یکسره تو کانال تلگرامی  هر کلاس فیلم و عکس و ویس و متن میزارن . اینجوری واقعا آ دم میدونه توی مهد چه خبره . خلاصه هر مادری که خیلی مثل من  وسواسه توصیه میکنم بره پریزاد . یکم با مدیر اونجا صحبت کنید  خانم با تجربه ایه خیلی ادمو راهنمایی میکنه پسر من توی کلاس کودکستانه . کلا به نسبت مهد بزرگیه و کلاس های زیادی داره . برنامه های اموزشی مناسبی دارند  من مطمعنم پسرم واقعا مربیشو دوست داره تا حالا هزار بار پرسیدم اگه دوست نداری نرو مهد اما خودش میگه نه نه بریم مهد پیش خاله میخوام بازی کنم نمیدونید چه حاله خوبی دارم خواستم بگم واقعا زحمت میکشن و من واقعا راضیم . این مهد واقعا عالیه و  همسرم میگه مدیرش خیلی خانم خوبیه واقعا ساخته شده واسه مدیریت. خیلی  قشنگ مهد رو توی دستش  دقیق و منظم داره کنترل میکنه . 

2740

سلام من میخوام پسرم و مهدپریزاد ثبت نام کنم کسی اطلاعاتی داره 

الان مهد سهیل میبرم راضی نیستم چون هیچ عکس و فیلمی تو کانالش برامون نمیزاره و نمیزارن بریم سر کلاسشون ببینیم چیکار میکنن ولی خدایی خیلی مهربونن

سلام خانومای عزیز

من هم برای انتخاب مهد مشکل داشتم  و ازاین مامان های وسواسی بودم راستش رو بخواهید تقزیبا همه مهد های منطقه رو رفتم با مامان هایی که بچه هاشون اونجا بود صحبت کردم حتی بهزیستی هم رفتم از نظر مالی هم مشکلی نداشتم فقط واسم مهم بود شخصیت بچم خوب شکل بگیره وبی ادب نشه ومربی های مهربون داشته باشه وشاد زندگی کردن رویاد بگیره اخه الان تواین اجتماعی که هستیم انگار شاد بودن از یاد همه رفته...

در ضمن الان همه مهدها برنامه های اموزشی دارند

تااینکه این مهد رو  با یک محیط شادپیدا کردم.خیلی تعجب کردم هزینه اش هم خیلی معقول بود.امیدوارم شما هم برید وببینیدبرای من که اینقدر خوب بود که حاضر شدم با اینکه یه خورده مسیرش برام دور بود باز  اونجا ببرم امسال هم میره همونجا