2733
2734
عنوان

مادرانی که منطقه دو هستند و دختر ابتدایی دارند لطفا به من جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 4189 بازدید | 44 پست
آرشیدا منان رو همسرم خوشش نمیاد حالا چراش من و متقاعد نمیکنه ولی خوشش نمیاد! راه رشد هم که الان دیر شده اصلا ولی اونم خیلی سختگیره. مبینا رو منم شنیدم ولی ما مسیرمون به زودی میره طرف سعادت آباد. مجتمع سعادت آباد رو منم بد شنیدم ولی میرم مبینا رو میبینم ...منم خوب شنیدم ازش ولی بدی اش اینه هر وقت جابجا بشیم دوباره باید مدرسه بچه رو عوض کنم.
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. - جورج برنارد شاو -
یه تجربه بیشتر ادعاها فقط در سطح ادعا باقی میمونه، یا کاملا غیرکاربردیه. مثلا موضوع کیف در مدرسه. بچه ها تو مدرسه لاکر دارن و وسایلشونو میذارن ولی در نهایت همه کتابا رو میبرن و میارن چون باید تو خونه مطالعه کنن. نهایتا همون لوازم التحریر و کلر بوک و ... بمونه تو لاکر. یا مثلا کارت ورود دسترسی به مناطق مختلف مدرسه. یا کارت تنخواه یا کلاس فرانسه و... زیاد سر مسائل مختلف سخت نگیری بهتره. فاکتورای خودت عالی بودن.
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مشکل داری با مسیر اصلا فکر بوعلی رو نکن. مبینا مسیرش واسه سعادت آباد ترافیک نداره. اگه می خوای راه دورتر بذاری لااقل جایی بذار تو ترافیک نباشه.
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
مرسی آرشیدا جان من با این حساب بهتره برم همون ایران من . ایران من کلاس های تابستونی اش پسرم رو هم قبول میکنه و ضمنا شعبه پسرانه هم داره میزنه و اینطوری دوتاییشون با یه سرویس میرن.
2728
2740
سمیرا جان من هستی رو رفتم ولی ساختمونش خیلی تنگ و دلگیره و خیلی از خودشون تعریف می کنن. خیلی چشممو نگرفت راه رشد هم خیلی به بچه فشار میارن و فوق العاده دیسیپلین داره. فعلا انتخابم همون "ایران من" هست . می تونم بپرسم شما الان دخترت کلاس چندمه؟ معیارای شما چیه سمیرا جان؟
ترجیح میدم مدرسه ای باشه که ساعات طولانی و خسته کننده نداشته باشه ، مذهبی نباشه ، تاکید دارم که آموزش زبانش خوب باشه .. بقیه اموزشهای فوق برنامه مثل ورزش و موسیقی زیاد برام مهم نیست چون بیرون از مدرسه بهترین کلاسها رو میره .. مدرسه به نسبت خلوتی باشه و کوچک و دلگیر و قدیمی ساز هم نباشه ..
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
ببین بوعلی عالیه یعنی رو دستش مدرسه نیست همینو بس

شما دخترتون بوعلي ميره ؟ ميشه بيشتر راهنمايي كنيد ؟ چه ويژگي هاي مثبتي داره؟ من دخترم امسال ميره اول مردد هستم اونجا بذارم يا نه ، مدرسه ي شادي هست؟ 

شما دخترتون بوعلي ميره ؟ ميشه بيشتر راهنمايي كنيد ؟ چه ويژگي هاي مثبتي داره؟ من دخترم امسال ميره اول ...

سلام عزیزم 

دختر من از پیش دبستان ابوعلی سینا میره . در درجه اول این و به عنوان یک مادر قبول کن که مدرسه صد در صد نداریم پس باید ببینی کدوم مدرسه بیشتر خواسته هات و برآورده میکنه مثلا مواردی که برای من مهم بود این بود مدرسه حتما حیاط بزرگ داشته باشه. دیسیبلین داشته باشن در عین حال مهربون هم باشن توی هر پایه چند کلاس داشته باشن که مثلا اگر شنیدم معلمی سخت گیره توی اون کلاس ثبت نام نکنم و دستم بازتر باشه. افتر اسکول داشته باشن تا اگر روزی مشکل داشتم بچه رو نگه دارن که تا ساعت 5 افتر اسکول هست.تو رباتیک مدرسه خیلی موفق هست برام جالبه موفقیتهایی که داره خیلی کمرنگ توی سایت میزاره و کلی سر و صدا راه نمیندازه که این مقامها رو آوردیم.من راضی هستم.مدرسه برای درس بچه ها پیگیره و اگر موردی باشه مشاور تماس میگیره.جالبه مثلا کلاس پیش دبستان و اول یک مدیر و معاون دارن و کلاس سوم یک مدیر و معاون و کلاس چهارم هم یک مدیر و معاون و ... الان که تابستون هست هفته ای دو روز کلاس دارن که مروری روی درس های سال گذشته هست و خوبه توی تابستون هم بچه ها دوستهاشون و میبینن هم کلا از مدرسه دور نمیفتن و .... برو از نزدیک مدارس و ببین و با توجه به نیازهات و شرایط انتخاب کن و مطمین باش بهترین انتخاب و کردی

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2706