2733
2734
عنوان

لطفا یکی از این 2 تا اسمو لایک کنید .اگه نظری هم دارید بگید .

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 24 پست
عرفان قشنگتره.... منم این اسم ها رو دوست دارم:پویا.......پویان....رادین....راستین.....هیراد...بردیا.....سپهر....
اینم کسرا کوچولوی من در حال تاب بازی خوابش برده..تو رو خدا ببینید خاله های مهربون...فقط یه لایک کوچولووو (http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015050815310328837)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بهت پیشنهادمیکنم ک رهام یا رایان بذاری ک ب اسم دخترت بیاد
من یک مادرم...☺من به اختیار خودم مادر شده ام تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را...تا بدانم حجم یک لب😊خند کودکانه ات میتواند معجزه زندگی دوباره ام باشد!!! من نه بهشت میخواهم،نه آسمان و نه زمین...😉😉 بهشت من ، زمین من و زندگی م نفس های آرام کودکی توست ک در آغوشم رویای پروانه آرزوهایت را میبینی!!!😍😍😍
2731
محمد اسم قشنگیه . در هر خونه ای نام محمد باشه اون خونه همیشه با برکت هست . موفق باشید دوست عزیز
دود این شهر مرا از نفس انداخته است* به هوای کرببلا محتاجم /(یا امام حسین میشه منم دعوت کنید توی اربعین با پای پیاده زائرتون باشم؟؟)(دوستای گلم میشه برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرستید؟ممنونم)
2740