2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام من تیر زایمانمه سره بچه اولم بیهوش شدم اما حالا میگن بی حس میکنن من میترسم 1- ایا درد داره بی حسی ؟؟؟؟؟ 2- ایا متوجه میشی تو اتاق عمل چه خبره؟ 3- بعدش چی ایا کمر درد میگیری ؟؟ اخه من شنیدم میگن کسایی که بی حسی زدن تا ابد کمر درد دارن
[smiley]l/l_20.gif[/smiley] نی نی کوچولوی من به دنیا اومد اما چند روز زودتر اینم عکسشه خاله جوونا http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015062622460187981 [smiley]l/l_34.gif[/smiley]
تینا جون سوزن آمپول بی حسی مثل سوزن آمپول انسولین . اگه بی حس کنن هر کاری کنن متوجه نمیشی. نمیذارن ببینی دارن چیکار میکنن پارچه میزنن. اگه تا 10 ساعت به هیچ عنوان تکون نخوری اصلا سر درد و کمر درد نمیگیری
شکوه جان من دو بار با فاصله یک سال ونیم سزارین شدم دردش قابل تحمله و سریع از پا بی حس وسنگین می شی اصلا نگران نباش به لحظه بغل کردن نی نی می ارزه. ،انشالله به سلامتی فارغ شی
2738
منم‏ ‏خیلی‏ ‏از‏ ‏سوزنش‏ ‏میترسم‏ ‏تو‏ ‏رو‏ ‏خدا‏ ‏دردشو‏ ‏برام‏ ‏توصیف‏ ‏کنید‏ ‏.ممنونم‏ ‏من‏ ‏باید‏ ‏مرداد‏ ‏زایمان‏ ‏کنم‏ ‏اخه
وقتی وجود خدارو باورت بشه خدا یه نقطه میزاره کنار باورت ویاورت میشه.صلوات