2733
2734
عنوان

سلااام چقدر دلم تنگ شده بود واسه نی نی سایت...

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بهاری جان میشه بپرسم دیپلمت چی بود؟ایا میشه پودمانی طراحی و دوخت خوند یا باید امتحان بدم.؟من میخوام مدرکش رو بگیرم تا بتونم مربی گری بگیرم برا اموزشگاه.ممنون.ضمنا میشه بگی تا یه مقطعی باید خوند و هزینه هر ترم چقدره؟
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
ممنون بهاری جون.علمی کاربردی میری؟منم رشته دیپلمم تجربی هست و معدلم 17/49 .دو ترم هم تربیت بدنی خوندم اما برا ادمهایی مقل من فایده نداره.من شغلم خیاطیه . میخوام اموزشگاه بزنم.بهم گفتن بخشنامه جدید میگه باید دانشگاه مدرکش رو بگیری.ممنونم که جواب دادی.فقط بگو درساش سخته و از درسای دبیرستان کدومش پیش نیازه.ممنون.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....