2737
2739
عنوان

مامانایی که از 4 ماهگی غذای کمکی دادن به نی نی میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 21208 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بچه ها خوبین؟ پسر منم تازه چهار ماهش تموم شده و رفته توی 5 ماه و شیر خشکی هم هست اونم رفلاکس داره و وقتی بالا میاره تمام زیر انداز و بالشت و تمام لباساش خیس میشه و کار من اینه که هر روز گاهی روزی یه بار و گاهی روزی دوبار تمام اینها رو بشورم دیگه خسته شدم و گاهی حس میکنم دیگه بریدم از همون نوزادیش اینطوری بود چند تا دکتر بردمش دوتا دکتر گفتن خودش کم کم خوب میشه و یه دکتر دیگه براش شیر خشک ar نوشت اوایل میخورد اما کم کم دیگه هر 4 ساعت به زور به زور 30 سی سی میخورد و اصلا وزن نگرفت دیدم نمیخوره دیگه همون شیر معمولی قبلی رو بهش دادم کم کم وزن گرفت و الان خداروشکر وزنش بالای نمودارش هست الانم دکتر بهش رانیتیدین و شربت آنتی رفلاکس داده میخوره اما انگار هیچ فایده ای نداره منم به توصیه دکترش غذای کمکی رو شروع کردم لعاب برنج و فرنی بهش میدم کمی هم آب سیب میدم دکتر میگه آب میوه و لعاب برنج واسه بچه اینقدری ارزش غذایی ندارهبهش فقط فرنی و حریره بادام و پوره سیبزمینی و پوره هویج بده واسه این ماه ماه بعد گفت دوباره بیارش بگم چیکار کنی اما پسرم خیلی بد غذا هست گاهی فرنی یا حلیم برنج توی دهنش میکنم عق میزنه و کل شیرشو بالا میاره سرلاک پسر عموش که 8 ماه هست توی دهنش گذاشتم خیلی دوست داره اما دکتر گفت تا 6 ماهگی بهش سرلاک نده