2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دزدان خیلی کم از ساعت پنج عصر شروع شد و هی بیشتر شد و از ساعت یازده شب منظم شد و دوازده و نیم ظهر پسرم اومد تو بغلم
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
نه عزیزم وقتی شروع شد دهانه رحمم بسته بود طوری که رفتم بیمارستان بهم گفتن وقت زایمانت نیست اولش مثل پریود بود
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
2740
اهان پس عزیزم پروسه زایمانت و باز شدن دهانه رحمت نسبتن سریع بوده ایشاالله ما هم بتونیم طبیعی خوبی داشته باشیم
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
مربیمون میگه اگه ریلکس باشین و ارامش داشته باشن و دم و بازدم عمیق باشه زود پیشرفت میکنید
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
عزیزم برام اس ام اس اومده اعتبار نتم داره تموم میشه انشالله هردوتون زایمان خوبی داشته باشید و مینیاتوری سالم بیان تو بغلتون
سلیا جان فکر نمیکنم مانع زایمان طبیعی بشه منکه همچین چیزی نشنیدم این آمپول انقباضت را کم میکنه فکر کنم چون منم زدم ازین آمپول اگه مانع بشه که دکتر تجویز نمیکنه که از دکترت چرا نمیپرسی اونها متخصصن بهتر میدونن تا ماها
خدایا بخاطر داده ها و نداده هایت شکر❤️