2737
2739
نمیشه ربط نداره چون من ویارام فرق داشت اما جنسیت دو بچه یکی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
این رو تو تلویزیون شنیدم صبح قبل از اینکه از جات بلند بشی چند تا بیسکوییت ساده مثلا بیسکوییت ترد بخور.. بیست دقیقه صبر کن بعد از تخت بیا بیرون.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من حاملگی دوممه اوای فقط ترش میکردمو معده درد میگرفتم به بعضی بوها هم حساسـبودم ولی الان حالت تهوع دائمیه بالا نمیارم ولی همش دلم آشوبه
هدیه با شکوه خداوند به قلب کوچکم عشقی بزرگ است که مادربودن را معنا می بخشد
سلام خانوما منم هفته پنج و دارم تموم میکنم ویارم تازه شروع شده شبا بزاق دهنم خیلی ترشح میشه حالم بد میشه همش باید یچیزی تو دهنم باشه که یکم قابل تحملتر شه اونیکه میگفت جنسیتو برا منم میتونی حدس بزنی؟
2740
مامان بهار جان درکت میکنم.منکه از شدت عق زدن خون بالا میاوردم.خوبه که شما مثل من شدید نیست ویارت.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=991080
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
2706