2733
2739
عنوان

شما هم به اعضا نی نی سایت تبریک بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 2180 بازدید | 56 پست
آرزو دارم... نا خواسته به دست آورید... آنچه را که بیصدا از قلبتان گذر کرده است... و آنگاه شگفت زده با خود بیاندیشید... آیا کسى برایم دعا کرده بود؟ این آرزوى من براى شماست در سال جدید عیدتان مبارک
بهترین حس من تو زندگیم کنار تو و پسرم بودنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفت سینم به سفره ى امسال همه مدهوش نام فاطمه است چون که این روز ها به کل جهان همه یومى از ایام فاطمه است سین اول " سلام " مادر مهر که خدا محو یک سلام فاطمه است سین دوم " سیادت " است خانم که سیادت فقط به نام فاطمه است سین سوم " سپر " شدن باشد پیش مرگ على , تمام فاطمه است سین چارم " سوختن " باشد سوخت بابى که بیت تام فاطمه است سین پنجم مرا یاد " سقط" انداخت محسنى را که همچو جام فاطمه است سین شش " سیلى " است یا مولا چون على همسر و امام فاطمه است سین هفتم " سکوت " مولا هست چون على هم مرام فاطمه است گر " رها" نمرد و این شعر را بسرود در دو عالم غلام فاطمه است...
خدا یا شکررررررررررررررررررررررت
2728
سلام. سال نو رو خدمت جناب آقای زاهد عزیز و همه اعضای مهربان نی نی سایت تبریک عرض میکنم. من بوشهری هستم.الان هوای بوشهر عالیه...ازتون خواهش میکنم اگه تشریف اوردین بوشهر،بفرمایین منزل ما و کلبه درویشی ما رو منور کنید. اومدم اینو بگم من تا زنده ام لطفی که شما در حق من و ابوالفضل من کردین رو فراموش نمیکنم.و یک عمر مدیون تک تک شما هستم.... دستان مهربان همه شما رو میبوسم. امیدوارم سالی که پیش رو دارین،سالی سرشار از موفقیت و کامیابی باشه.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1095297
اگر خواهان این هستید که دوستان باارزشی جذب کنید ، تنها راهش این است که خودتان تبدیل به یک فرد باارزش بشوید زیرا افراد باارزش براساس ارزش ها دوستی می کنند                                                                                   https://t.me/modposh1365
2740
ساااااااااااااااااااااال نووووووووووووووووو مبارک ایشالا دلامونم نو وبهاری بشن
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
سلام . هرچیزی رو که بیشتر از همه میخوای 3بار تکرارکن و بعد نوشته زیر و بخون : بسم الله ا لرحمن الرحیم لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم آمین این پیام رو به 9 نفر بفرست ، آرزوت برآورده میشه ، باور نمیکردم ولی واقعا برآورده میشه! پاک کنی یا نفرستی ممکنه آرزوت برآورده نشه
نه تو میمانی و نه اندوه/و نه هیچ یک از مردم این آبادی/به حباب نگران لب یک رود قسم/و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت/غصه هم میگذرد/آن چنان که فقط خاطره ای خواهد ماند/لحظه ها عریانند/به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز...