2752
2734
مرسی سفید برفی جون. امروز دوباره میرم یه جای دیگه سونو انجام میدم
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
سلام نیکی جان.منم تجربه شمارو داشتم.19آذر نینیم سقط شد.هفته5 ضربان داشت ولی توهفته 7 ضربانش واستاد و سقط شد.البته من کورتاژ شدم..ببین من قبول ندارم کورتاژ بده.آخه مرکز ناباروری یزد هم به خیلیا گفته کورتاژ بهتره چون بعد سقط رحم ضخیمه و اگه خودتون سقط کنین بارداری بعدی دیر تر میشه .اونجا گفتن حتماباید بعد سقط رحم رو شستشو بدن که این فقط باکورتاژمیشه.من قبل سقط خیلیییییییییییی ازکورتاژ میترسیدم. همه هم منو میترسوندن ولی دیدم این نظر عوامه و واسم بهتر شد.
واسه همین ببین دکترت نظرش چیه هرچی اون تشخیص داد انجام بده.اگه گفت قرص به کورتاژ اصرار نکن واگه گفت کورتاژ به قرص اصرار نکن .آخه خیلیا رو دیدم هم دردشو کشیدن هم معده شون براثر قرص داغون شد هم اخرش کورتاژ شدن.پس فقط نظر دکترت عزیزم
موفق باشی
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات چشمان سیاه. مرسی از راهنماییت . حتما نظر دکترو انجام میدم
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
امیدوارم هرچی خیره برای همه پیش بیاد.چشمان سیاه امیدوارم هرچه زودتر صاحب نی نی سالم بشی
2731
ایشا...
ایشاا... مال شما مث من نشه ومعجزه شه برات و قلبش بزنه
اما اگه نشد هم دنیا به آخرنرسیده که؟روزای اول خیلیییییییییی برام سخت بود ولی الان خیلیییییییییییی خوبم .اصلا یادم رفته باردار بودم!!! جدی میگم.خدا همه کاراش حکمت داره.
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!
مرسی عزیزم از دلداریت. خداروشکر زیاد هفتش بالا نیست. فکر کنم هرچی هفتش پایین تر باشه راحت تره. عزیزم چقدر صبر کردی بعدش رفتی سقط؟
سلام دوستان. رفتم سونو ولی گفت نبضش نمیزنه . فردا باید برم بیمارستان برای کورتاژ. دکتر گفت دیگه از اون قرص های واژینال گیر نمی یاد و الان بهترین گزینه کورتاژ هستش . برام دعا کنید
دوستان نی نی رو کورتاز دادن.
دوستان نی نی رو کورتاز دادن.
ایشالا سونو اشتباه بوده استرس رو از خودت دور کن هر چی خدا بخواد همون میشه برا خودت و نی نیات دعا مکنم
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
نیکی جون دیگه نی نی وجود نداره . کورتاژ شد. باید تا 6 ماه دیگه صبر کنم برای اقدام بعدی
2706