2737
2739
دوستای گلم خیلی ممنون از همتون خداروشکر حالم یلی بهتره. رفتم سونو گفت خوبه. آرمایشم هرهفه دادم که الان بتام رسیده به 1.9 که گفتن باید 0 بشه اما من دیگه نمیرم آز بدم. بنظرم دیگه خوبه فقط دکترم گفت باید یه عکس از لوله هات بندازی تا ببینم دقیقا با لوله هات چیکار کردن که اونم گفت چندتا پریود رد شی. اردیبهشت بیا. من که هنوز پری نشدم. اما هنوز درد شکم دارم که نمیودم طبیعیه یا نه. شاید این هفته برم بیمارسان اگه وقت کنم ببینم مشکلی نداره.
تو به زنانگى من اسید میپاشى و من به مردانگى تو تف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرزو جون خیلی ناراحت شدم داستانتو شنیدم. راستش منم به دکترم ایمان دارم خیلی هم تو سونو وارده. فقط مشکل اینجاس که خیلی سرش شلوغه. و من همون اولین بار شنبه ای رفتم مطبش منشیش نزاشت برم تو گفت اول برو یه جا سونو بده اگه حاملگیت قطعی بود بعد بیا. منم مجبود شدم برم مطب بغلی سونو کنم. بعد که سونو مثبت بود بهم 10 روز دیگش وقت داد که قبل ازون رفتم بیمارستان. شاید اگه دکترم سونو میکرد میفهمید. البته وقتی رفتم پیش دکترم گفت خیلی عجیبه این خانم دکتریکه مطبش کنار ماس خیلی سونو وب انجام میده تعجب میکنم چرا نفهمیده!!! گفت فقط میتونم بگم بدشانسی آوردی. البته بازم شانس اوردی زودتر فهمیدن وگرنه ازبین میرفتی. وقتی سونو کرد گفت الان چیزی نیست اون احتمالا یه لخته خون بوده فکردن ساک حاملگیه. بعشدم هم ار دخترخاله مامانم پرسیدم هم از دکترم گفتن چون تو شکمت لخته بوده هیچ کاری دیگه نمیتونستن بکنن یعنی نمیتونستن لاپاروسکوپی کنن مجبود بودن عملم کنن )):
با اجازه مدیر محترم سلام بچه ها لطفا به لیست منتظر ها نگاه کنید 49 نفر تو نوبت هستند لطفا بیاید کمک کنید زودتر به نیتشون زیارت بخونیم انشاءآلله که امام حسین ناامید ردمون نمیکنه از در خونش انشاءآلله الان نوبت جیحون جون هست لطفا بیاید همکاری کنید ممنون http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1021435&PageNumber=1
2731
مروا جون دردهای شکمی و یا حتی کمر درد شدید رو هر از گاهی داری که به مرور زمان بهتر میشی. منم بعد از اولین پریودیم رفتم سنو که گفت همه چیز خوبه. امکان داره تا 10 روز تاخیر در پریودیت هم داشته باشی که طبیعی هست. در مورد لاپرا هم درسته چون لوله شما ترکیده بود فقط باید عمل باز انجام میدادی. البته همین شلوغی مطب ها و این هفته برو و اون هفته بیا در مواردی مثل بارداری خارج از رحمی خیلی خطرناکه.
آرزو جون لولم نترکیده بود. داشت میترکید. یعنی جنین تو لوله بزرگ شده بود و لوله رو یکم پاره کرده بود و همین باعث خونریزی داخلی شده بود. درواقع به من گفتن لولت پارگی داشت که ما پارگی رو ترمیم کردیم!
دادم برسه آیا دکترا زنان و زایمان سقط جنین میکنند. حدود یه ماهمه. درست نه ماه زایمان کردم مشکلات روحی زیادی دارم از طرفی هم با مادر شوهرم زندگی میکنم و باید هرروز با بچم پله بالا و پایین کنم.کلا ناخواسته بود نمیخوام نگهش دارم بچم خیلی کوچیکه. شوهرم هم تو بارداری اول اصلا به فکر من نبود موقع زایمان هم فشار روحی زیادی رو متحمل شدم هم اینکه پسرم شیر خودمو نخورد و افسردگی گرفتم کلا خاطره خوش ندارم.
سلام من گفتم شاید تا الان پری شدی۰ من تو اون ماه مورد نظر ۱ بارنزدیکی مشکوک داشتم گفتم واسه اینکه خو ...

وااای تورو خدا اینجوری نگو .منم اینطوریم .روز ۵پریودی نزدیکی داشتم ۱۱ساعت بعد قرص اورژانسی خوردم بعد ۷روز لکه بینی شروع شد .لکهای قهوه ای دارم گاهی اوقات قرمز رنگ .الان سه روزه میگذره از خونریزیام .نکنه پریودی نیس منم مث شما شدمممممم .وااای تورو خدا .بقایای بارداری دارم هنووووو چطوری حامله میشه ادم خب.خیلی ترسیدممممم چیکار کنم 😢😢😢

2738