2733
2739
عنوان

مامانای پسر دار جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 51 پست
صبر میکردی تا آنومالی البته احتمالش خیلیییییییی کمه اشتباه شه اونم ۱۵ هفته!

سلام عزیزم

من دیدم دکترای خون شناسی و سرطان دارین

اگه بشه سوالای مند جواب بدین ممنون میشم

هر دفعه یادم میره از دکتر بپرسم

من مبتلا به CML هستم،دوبار پیوند اتولوگ انجام دادم،یبار آلوژنیک 

متاسفانه هیچکدوم جواب ندادن

در حال حاضر شیمی درمانی میکنم تا برای پیوند جدید آماده بشم

بوسولفان،سایکلوفسفامید،سیتارابین،پاکلیتاکسل اسم داروهای شیمی درمانیمه 

الآن پریود های بسیار نامنظمی دارم.ممکنه مربوط به دارو ها باشه؟

بعد از دریافت دارو ها به شدت حالت تهوع میگیرم،دلیلش چیه؟به غیر از دارودرمانی،چه راه دیگه ای برای کنترلش هست؟

این داروها روی باروری اثر داره؟اگه اثر منفی داره،میشه از الآن برای حداقل ۱۱ سال دیگه،تخمک ذخیره کنم؟

ممنون میشم جواب بدین

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....
خب حتما یه جوری پیش اومده که ببینه  حالا شما به جای جواب دادن به سوال من چرا حاشیه میرید

جواب دادم به سوال شما قبلش اما درست نیست کسی ببینه سعی کن نزاری 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر و پسر فرقی نداره ، ولی خب ادمه دیگه دلش از هر دو میخواد

بله درسته من خودم دام میخواد دوتاشون داشته باشه اینکه تو دلت بخوای دوتاشون داشته باشی . تااینکه بچه دختر میشه بندازیش. یا فقط پسر میشه خوشحالی شی جشن بگیری  فرق دارن

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2731
سلام عزیزم من دیدم دکترای خون شناسی و سرطان دارین اگه بشه سوالای مند جواب بدین ممنون میشم هر دفعه ...

سلام عزیزم

داروها وریدی هست یا خوراکی؟اگر‌ خوراکی هست بله عوارض داروی بوسولفان هست نارسایی تخمدان و تاثیرش روی غدد درون ریز

حال بده بعده شیمی درمانی‌ رو با زنجبیل میتونی بهتر کنین رژیم سالم خواری و‌ پرفیبر‌و پروتئین داشته باشین.

تاثیر منفی بله ممکنه بذاره بهتره که شما تخمک ذخیره داشته باشین🌹

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
سلام عزیزم داروها وریدی هست یا خوراکی؟اگر‌ خوراکی هست بله عوارض داروی بوسولفان هست نارسایی تخمدان و ...

بیسولفان و خوراکی مصرف میکنم

بقیه تزریقی

ممنون از پاسخگوییتون

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....