2752
2734
عنوان

بیایین از اتفاق های قشنگی که سال ۱۴۰۰براتون افتاد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 26 پست

خواستگار اومد برام

از لحاظ فکری خیلی پیشرفت کردم

تجربه های تلخ و شیرین و آموزنده

دیدم ب زندگی عوض شد

امیدوار شدم کلا 

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستگار اومد برام از لحاظ فکری خیلی پیشرفت کردم تجربه های تلخ و شیرین و آموزنده دیدم ب زندگی عوض ...

الهییییی شکر😍😍😍

چ حس قشنگی

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷
الهی دختر گلتو حفظ کنه  ایشالله بتونی ارتقا بدی ماشینووووو دقیقا بهتر از هیچیه😍 برای ما هم د ...

انشاءالله عزیزم امسال بهترین ها برات رقم بخوره و چشم بد از زندگیت دور باشه

خدایا شکرت بابت دختر نازم و همسر مهربونم ❤لطفا برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید 
2731
منم ۱۴۰۰ روز اول عید همون لحظه دعوامون شد😂🥺

خیلی ناراحتم

نامزدیم همسرم گفت خیلی دوست دارم امسال اولین عیدمون کنار هم باشیم پدرم نزاشت دعوامون شد دلخوری بوجود اومد

1401/6/2از امروز شروع میکنم 
خیلی ناراحتم نامزدیم همسرم گفت خیلی دوست دارم امسال اولین عیدمون کنار هم باشیم پدرم نزاشت دعوامون ش ...

عیب نداره عزیزم ایشالله میرید سر خونه زندگی خودتون با قشنگترین هست سین کنار هم دست تو دست سال تحویل میشه

این روزها همش میگذره😍🌷

یه نقلی دنیا اومد و به جمع ما اضافه شد خدا نگهدارش باشه( بچه برادرم)

خبر بارداری دوتا دیگه از عروسامون هم خیلی اتفاق خوبی شد

پدرم حالش از قبل بهتر شد

دختر خواهرم با این سن کمش کلاس چهارم و خبر موفقیتش خیلی منو خوشحال کرد

و خیلی اتفاقات دیگه ایی که تو یه پست جا نمیشه🥰

اتفاقات بد هم برامون افتاد ولی اتفاقات خوب بیشتر بودن

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
یه نقلی دنیا اومد و به جمع ما اضافه شد خدا نگهدارش باشه( بچه برادرم) خبر بارداری دوتا دیگه از عروسا ...

الهی هزار مرتبه شکر😍😍😍😍😍

عیب نداره عزیزم ایشالله میرید سر خونه زندگی خودتون با قشنگترین هست سین کنار هم دست تو دست سال تحویل ...

فقط اشک میریزم کلن ارزوهامون به باد رفت چی فکر میکردیم چی شد 

1401/6/2از امروز شروع میکنم 

اتفاق که نه

ولیی چند تا اتفاق بد برام افتاد و تبدیل شد به بهترین درس هایی که گرفتم 

خداروشکر میکنم که اون اتفاقات بد افتاد تا من راه درستش رو یاد بگیرم و دیگه هرگز اون اشتباها رو تکرار نکنم.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم