2733
2734
عنوان

فردا میخوام برم پیش دبستانیه پسرم داعوا.راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 37 پست
دختر خوب منم آموزش و پرورشی هستم .......عزیزم فقط باید بری حراست اداره آموزش و پرورش منطقتون

اونجا حساب کار مییاد دستش

نترس هم چون تازه پسرت پیش هست و کاری از پیش نمیبرن
عجب صبری خدا دارد.
پیش دبستانی جز آموزش خصوضی هست و هزینه هاش رو خود اولیا می پردازند . من خودم هم تو اداره اموزش و پرورش کار میکنم و تو قسمت ابتدایی. اولا که اگر این مدرسه نزدیک خونه تونه بهت توصیه می کنم کار رو به بی احترامی نکشونی چون سال دیگه بچه ات باید بره همین مدرسه .اداره رفتن و شکایت هم کار رو پیچیده میکنه اگه همین طور که میگی اکثر اولیا ناراضی هستن خیلی محترمانه بهش بگو شما کل برنامه های که قراره هزینه اش رو ما بدیم الان مشخحصکنید نه این که هر روز یه برنامه جدید بزارید . اگه دیدی بی احترامی کرد یا جواب منطقی نداد بعد برو ادارهه ولی حواست باشه که اگه محدوده این مدره باشی بچه باید 6 سال اونجا درس بخونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ونوس درست میگه منم تو مدرسم

پیش دبستانی خصوصیه و هزینه داره

سعی کن آروم باشی ولی محکم و با منطق حرف بزنی
ما به دنیا آمده ایم که زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم
عزیزم برو اداره واحد بازرسی یا حراست در ضمن وقتی داری میری حواست به پوششت باشه آرایش هم نکن
اگر تونستی چند نفر از اولیاء رو هم با خودت همراه کن
از با تو بودن دل برایم عادتی ساخت که هیچگاه بی تو بودن را باور ندارم.

2731
کار خاصی نمی تونی بکنی چون همه پیش دبستانی ها حتی اونایی که توی مدارس هستن غیر دولتی هستن قیمت هم متغیره این هزینه ها هم البته نه به این اندازه تو مقطع ابتدایی هست مثل جشن تکلیف جشن الفبا...
سعی کن اعتراض نکنی چون رو بچت تاثیر منفی داره باید دلتو بزرگ کنی درس خوندن بچه هامون هزینه بره این تازه اول راهه اون شهریه که پرداخت کردی صرف حقوق و بیمه مربی اجاره کلاس و فیش اب و برق و گاز و...مخارج جانبی از اولیا گرفته میشه
دعوا نکن هیچوقت چون دیگه ولت نمی کنن هر جا بری جای قبلی زیرآب خودت و بچه ات رو می زنه و اذیتت می کنن سعی کن با احترام و یا با نوشتن نامه ای مشکلات رو عنوان کنی

از پیش دبستانی تا دانشگاهش همین جوره باید یه خورده تحمل کنی .... اینا رو جزء سختی های دیگه بدون که در مورد فرزندت تحمل کردی
حالا این خوبه 10 تومنه

من پسرمو یه مهدکودک بردم که ثبت نام کنم ،مدیر گفت برای جشن شب یلدا بچه هانفری 100 هزار تومن باید بدن !!!

انگار میخوان آپولو هوا کنن براشون
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....