2733
2734
عنوان

اضطراری

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 29 پست
فردا تازه میحوان مقایسه کنن این عروس خوشگل تر اون عروس خوشگل تره تو فردا بترکون.من دلم خیلی عروسی میخواد دوس دارم برقصم
دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
تو تک باش.من جای تو بودم تازه الان تمرین میکردم چه شکلی برقصم
دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من به شما بگم
خانواده شوهرم خوششون نمیاد عروسشون برقصه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
توقع داشتند من توو عروسی خودم هم نرقصم!منم قشنگ به دل خودم نذاشتم و رقصیدم
تو عقد برادرشوهرم هم حسابی رقصیدم.دست عروس رو هم گرفتم آوردم(اون بیچاره هم دلش می خواست)
هههههههههههه!خواهر شوهرم که توو عقد ما رفته بود صندلی های عقب نشسته بود و طرفم نمی اومد!منم تا تونستم با لبخند کار خودم ر و کردم
من همیشه هر جور صلاحه خودم و شوهرم باشه رفتار می کنم و کاری به دیگرن ندارم
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2731
عزیزم آهنگ نذارن
درک
دختر خودشون هم توو دلش مطمئنا یک چیز دیگس
شما خوش تیپ برو
کاری به بقیه چیزا نداشته باش
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
والا من ندیدم برای مهمون تکلیف تعیین کنن
اگر ساده بری یهو دیدی رففتی همه به خودشون رسیده بودن
ضایع می شی
خیلی هم ناراحتی،یک دست کت و شلوار خیلی شیک بپوش برو!
که هم تیپت خوب باشه و هم پوشیده باشه
2740
مثلا اگه یکی بیاد بگه ما دوست داریم تو مراسممون همه کلی ارایش فشن داشته باشن و لباس لخت بپوشن و با هرکی خواستن برقصن ادم باید همونکارو بکنه!!

ادم باید همیشه خودش باشه با رفتار بقیه هم تغییر رفتار نده اینجوری اعصابش راحت میمونه بعدم عذاب وجدان نداره
آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت