2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من مثل گلبرگ میخونم
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
لی لی لی لی حوضک/جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک/انگشتاشو دونه ب دونه از کوچیک نشون میدم میگم این درش اورد این شستش این پوستش کرد این پختش اینه کله گنده خوردش
خدا جونم مراقب دیانا و اتنای نازم باش.عاشقتم خدای مهربونم
اینجری هم میخونیم لی لی لی لی حوضک/جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک/یکی گفت درش بیاریم/یکی گفت تنهاش بزاریم/یکی گفت میخوریمش/اون یکی گفت کی میخوره منه منه کله گنده
دلم جز هوایت هوایی ندارد............
2740
من این مدلی می خونم: لی لی حوضک گنجشکه اومد آب بخوره افتاد تو حوضک اولی رفت درش آورد دومی پوشوندش سومی آبش داد , نونش داد چهارمی گفت : کی گنجشک رو انداخت تو حوضک انگشت شصت گفت : من منه کله گنده ,من منه کله گنده
همه جور آموزش رایگان در سایت http://www.Asooneh.ir

بابا بعضی از این شغراتون اصلا اهنگ نداره بچه از بازی های آهنگین خوشش میاد 

ما میگیم لی لی لی لی حوضک

گنجیشکه اومد اب بخوره افتاد تو حوضک 

این درش آورد

این شستش 

این پختش

این کله گنده خوردش😍😍

اون دزدی و جواب خدا رو من میدم بد اموزی داره!!! احتمالا مامانای این اختلاسگرا هم همینجوری شعر براشون خوندن 😂