2737
2734
إِنَّ اللَّهَ یُمْسِکُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ أَن تَزُولَا وَلَئِن زَالَتَا إِنْ أَمْسَکَهُمَا مِنْ أَحَدٍ مِّن بَعْدِهِ إِنَّهُ کَانَ حَلِیمًا غَفُورًا ﴿۴۱﴾ خداوند آسمانها و زمین را نگاه می‏دارد تا از نظام خود منحرف نشوند و هر گاه منحرف گردند کسی جز او نمی‏تواند آنها را نگاه دارد او حلیم و غفور است. 2-پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرماید: این آیه را هر کس بخواند امان امتم از فرو ریختن ساختمان می باشد
من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان میشه توختم حدیث کسای من امروز شرکت کنید تورو موسی کاظم 3 تا گره دارم توزندگی خانوادگیم جواب کامنتمو بدید ترو قران سهم هرکسی 5 تا و ختم صلوات سهم هرکسی 1000تا به نیت 124 هزار امام . شهدای کربلا مادر امام زمان.مادر حضرت عباس .شهدای گمنام تروقران کمکم کنید جون نی نی هاتون
پدرم که رفت شهر خالی شد پدر مگرچند نفربودی
سلام دوستان میشه توختم حدیث کسای من امروز شرکت کنید تورو موسی کاظم 3 تا گره دارم توزندگی خانوادگیم جواب کامنتمو بدید ترو قران سهم هرکسی 5 تا و ختم صلوات سهم هرکسی 1000تا به نیت 124 هزار امام . شهدای کربلا مادر امام زمان.مادر حضرت عباس .شهدای گمنام تروقران کمکم کنید جون نی نی هاتون
2731
نوشتن صلوات رسول خدا (ص) فرمود : هر کس در کتابی یا نوشته ای بر من صلوات بنویسد ،تا زمانی که نام من در آن کتاب هست فرشتگان پیوسته برای او از درگاه حق آمرزش می کنند.