2737
2734
به امید اینکه هیچ بچه ای بیمار نباشه. ای پروردگار مهربان من.
فروش انواع لباس های مجلسی و راحتی برای خانمها و آقایون و کوچولوها با قیمت فوق العاده آی دی کانال در تلگرااااااام @regalshop و آدرس فروشگاه : regalshop.ir نماد اعتماد الکترونیک هم داریم. پس با خیال راحت خرید کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2728
سلام ماهی جون و بقیه دوستان........ آخرین خبر در حال حاضر اینکه : دیروز بعداظهر خانم تهرانی دیدار از نزدیک با نرگس و خونواده شون در کلینیک فوق تخصصی پوست داشتن....... ان شالله شنبه صبح با توضیحات خانم تهرانی جزئیات قضیه معلوم میشه
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2740
خیلی ناراحت شدم خدا شفاش بده
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
الهی آمین....
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
دوستان خوبم خانم تهرانی زحمت انجام تحقیق رو کشیدن و من به ایشون گفتم بابت شفاف سازی اینجا یا هر تاپیکی که خودشون صلاح میدونن نتیجه تحقیق رو بگن ...... اما خوب ایشون هم یه مقدار مریض احوالن و هم مشغله کاریشون زیاده ان شالله امیدوارم بزودی همه چیز روشن بشه.... عذرخواهم از همه ی شما خوبان . من چون از این خونواده اطلاعات دیگری ندارم و همه ی اطلاعات دست خانم تهرانی هست پس ادامه روال برنامه نرگس جون و خونواده شون با خانم تهرانی عزیز........ از تک تک شما خوبان ممنونم بوِیژه دوست خوبم خانم تهرانی بزرگوار &
همه ی دوستانی که دلشون میخواست به نرگس رسولی کمک کنن تشریف بیارن به این تاپیک......... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1113669&postID=43628433
من نمیدونم چرا بعضی ادما وقتی یکی مشکل داره خالا هرچییی فقط بگن ایشالله خدا مشکلتو حل کنه و انقد از ...

نه عزیزم اون بنده خدا هم منظورش اینه که خدا خودش درد رو میده درمانش هم میده.من و شما وبقیه هم فقط باید برای شفاش دعا کنیم شما ومن وهر کی دیگه خودمون رو هم بزنیم زمین مشییت خدا هر چی باشه همون میشه.این کوچولو هم انشالله شفا بگیره

2706