2737
2739
سلام من 3بار بارداری پوچ داشتم اخریش همین الان داره سقط میشه .برای اینکه بارداری پوچ تکرار نشه چکار ...

شما واسه مشکلتون چیکار کردین، منم دوتا بارداری پوچ داشتم.

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست عزیز میشه دکترتون رو معرفی کنید منم اصفهانم

سلام عزیزم

دکتر خورشید عراقی دکتر زنانم بودن و دکتر رویا شرکت که در زمینه سقط مکرر کار میکنن

دکتر شرکت مطبشون خیابون میر ، کوچه ارگ هست

بچه هایی که مشکل بارداری پوچشون حل شده بیان راه درمانشونو بگن لطفا😢😢

بنظر من وقتی ایمنی بدن بالاس نمیذاره جنینی رشد کنه و جلوی رشد بچه رو میگیره بعد میگن پوچه ، من الان ۲ تا بچه دارم شکرخدا

2731

[QUOTE=13880808]سلام من 3بار بارداری پوچ داشتم اخریش همین الان داره سقط میشه .برای اینکه بارداری پوچ تکرار نشه چکار ...[/عزیزم شما الان بچه دار شدین چه دارویی استفاده کردین مشکلتون چی بود؟

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍
بنظر من وقتی ایمنی بدن بالاس نمیذاره جنینی رشد کنه و جلوی رشد بچه رو میگیره بعد میگن پوچه ، من الان ...

سلام عزیزم شما مشکلتون چی بود چه داروهایی مصرف کردین 

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
سلام خانما الان تاپیکه خودم رو دیدم همون موقع باردار بودم و نمیدونستم خودش خدا خواسته اومد و الان ...

یعنی جلو بارداری پوچ رو میگیره؟ 

منم مصرف میکنم الان که شش هفته هستم بهم گفتن پوچه. تا یک هفته دیگه صبر کن... 

همسرم و دخترم. عشق های زندگیم. 
2740