2733
2734
عنوان

پوشک پمپرز ، پریما در تهران از کجا بخرم که قیمتش مناسب باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8599 بازدید | 20 پست
سلام بچه ها کسی پوشک پمپرز و جان ب ب سایز +4 نمیخواد؟ دخترمو از پوشک گرفتم ظرف یک روز یاد گرفت فکرشم نمیکردم اینقدر زود یاد بگیره. پوشک رو دستم مونده. از هر بسته 7-8 تایی فقط برداشتم نصف قیمت میدم بهتون
نام کالا: پوشک بچه پمپرز (پریما) اصل ترک جنس: درجه 1 - با کیفیت ترین پوشک موجود در بازار سایزبندی: سایز 1: مخصوص نوزاد 2 تا 5 کیلوگرم (50 عددی) سایز 2: مخصوص نوزاد 3 تا 6 کیلوگرم (88 عددی) سایز 3: مخصوص نوزاد 4 تا 9 کیلوگرم (68 عددی) سایز 4: مخصوص نوزاد 7 تا 14 کیلوگرم (60 عددی) سایز 5: مخصوص نوزاد 11 تا 18 کیلوگرم (46 عددی) سایز 6: مخصوص نوزاد 15 کیلوگرم به بالا (36 عددی) قیمت: بسته ای 48،000 تومان هزینه ارسال: در تهران (محدوده) 3،000 تومان نحوه تسویه: کل وجه در هنگام تحویل درب منزل زمان تحویل: پایان هفته (روزهای جمعه و تعطیلات) نحوه سفارش: از طریق پیامک و یا وایبر به شماره 09123462597 توضیحات: ارسال کالا منوط به موجودی انبار می باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جدیدا از یه سایت پنپرز پریما که قیمت داروخونش ٦٦٠٠٠ هزار تومنه رو ٣٩٦٠٠ میخرم خرید بالای ١٠٠ هزار ارسال رایگان داره البته من تو اینستاکرام با سایتشون آشنا شدم papashop.ir
2731
سلام دوستای گلم. من پمپرز دخترمو از اول از نیک پاک میگرفتم خیلی راضی بودم البته الان دیگه بزرگ شده قربونش برم 3> از قیمت پوشکاش خیلی خبر ندارم ولی برید قسمت بهداشت کودکشو ببینید چیزای جالبی داره nikpak.ir