2733
2739
عنوان

دیدتون نسبت به دختری که ازدواج نکرده چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 102 پست
من یه خواستگار اردبیلی داشتم این قد همه بد گفتن از اردبیلی ها که منم ردش کردم! گرچه موقیعت هامون جور نبود به فرض اگرم میخواستم یکی دیگه بود خوزستانی بود باباش ورشکست شد و اینم گفت دیگه نمیتونم بیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای کسانیکه منتظر خواستگاری و ازدواج سنتی هستن باید مادراشون دائم سفره بندازن. روضه بندازن . علاوه بر گشایش معنوی ، چهار تا درو همسایه میان و میبینن و اونچه خدا خواسته قسمت میشه.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
من دلم براش می سوزه تو دلم میگم ، چرا فلانی نباید الان خونه خودش باشه حیفه جونیشه کاش توقعاتشو بیاره پایین هم خودش هم خانوادش
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
من سعی میکنم بهش روحیه بدم تشویقش کنم بره دنبال کار و یه هنر تا مستقل باشه الان دوره زمونه ای نیست که دختر تو خونه بشینه براش خواستگار بیاد البته من برا خواستگار نمیگم که بره تواجتماع برا اینکه یه فرد مستقل بشه و موفق این طوری هیچ کس به چشم دختر ترشیده بهش نگاه نمیکنه حال خودشم خوب میشه
خداجووووووووونم شکرررررررررررررررررررت
بچه باور کنید به این موارد نیست ، تو جامعه باشه یا نباشه کسی ببینش یا نبینه به این مسائل ربطی نداره من یک دوست عزیزی دارم که از بچه گی با هم بزرگ شدیم، فردا ٣٥ ساله میشه هنوز مجرده خوشگل ، هیکلی داره که ادم کیف میکنه فقط نگاهش کنه خودش شاغل هست خونه و ماشین خریده، هنوز هم مشغول تحصیل هست متاسفانه پدر و مادرش به رحمت خدا رفتن خوب ظاهرش رو خیلی خوب حفظ میکنه حتی به من هم میگه قصد ازدواج دیگه ندارم اما من از چشمهای مهربونش متوجه میشم که چه آشوبى تو دلش هست میدونم تنهایی چقدر اذیتش میکنه ، کاری از دستم بر نمی یاد فقط شب و روز براش دعا میکنم یه جفت خوب مثل خودش خدا سر راهش قرار بده
من براش ناراحت میشم.نه بخاطر اینکه مجرده.بلکه بخاطر اینکه زندگی کردن رک بلد نیست.مجرده و داره غصه شوهر میخوره.نه سرکاری.نه تفریحی.این جور ادما ازدواج هم کنم خوش نمیشن.چون بلد نیستن و خودشون رو تنها دوس ندارن...کاش میفهمید زندگی چیه.خودش رو پیدا میکرد و از وضعیت فعلیش لذت میبرد