2737
2734
عنوان

احتمال درست بودن بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 38087 بازدید | 571 پست
سلام خورشید جونم 😘😘😘😘 خوبی عزیزم؟ نفس خاله سحر خوبه؟ ای جان دخمل داری، عزیزم خدا برات حفظش کنه، 😆😇🐣 چه خبرا ؟ فکر کنم الان دیگه کم کم هوا اونجا بهتر شده ، راستی نی نی رو کویت به دنیا میاری به سلامتی ؟ اگه اونجا به دنیا میاری حتما بگو مامانت یا خواهرت نزدیک های زایمان بیان پیشت که دست تنها نباشی 😘 نه خورشید گلی جون ، من هنوز مامان نشدم 😞 هر چی خدا بخواد ، اون صلاح من رو حتما بهتر میدونه، هروقت زمانش برسه حتما اتفاق میافته، اصرار بی خود فقط من رو عذاب میده، پس توکل به خدا، ، تو هم دعا کن برام مامان خورشید جون مهربون. بازم مرسی که بیادمی گلم، دوست دارم. مراقب خودت و نینی کوچولو باش 😘😘
سلام سحر جووووووونم....جه خبر عزیزم....همیشه بیادتم دوستم و از ته دل میخوام خدا یه نی نی خوشمل نصیبت کنه. من اینجا زایمان میکنم ...ولی مامانم نمیتونه بیاد جون ویزا نمیدن خاله سحر ببخشید دیر سر زدم...همیشه بیادتم دوستم
[smiley]l/l_71.gif[/smiley] 💝بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم.💝 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘