2733
2734
عنوان

مامانا کسی بوده که تو دوران بارداری از سم یا حشره کش استفاده کرده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 16987 بازدید | 29 پست
ای بابا چرا این همه نگرانی هفته قبل هم اومدن آشپزخونه و سرویس های مارو سمپاشی کردن من رقته بودم تو اتاق و درم بستم. بعد سمپاشی حاضر شدیم رفتیم بیرون بع 4-5 ساعت برگشتیم و کمی تمیز کاری کردم و ... ولی شب تو خونه خودمون نخوابیدیم. رفتیم خونه مامانم. یه چند روز همه جا بو میداد. همه ظرفای توکابینتها رو مجبور شدم بشورم... نگران نباش

سلام بچه ها منم خونمو شدید سم پاشی کردم سه روز رفتم خونه پدر شوهرم ولی بعدش خونه خودم با اسپری حشره کش هم تا الان میزدم توکابینت که سوسکی نباشه الان متوجه اشتباهم شدم دارم میمیرم از ترس نی نیم چیزیش. نشده باشه ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بچه ها به دکترتون گفتین چی گفتن بهتون ، ما تو مچتمع میسینیم امروز اومدن فاضلاب حمام دسشویی و اشپزخونه رو سم پاشی کردن رفتن من خیلی ترسیدم بعد از اینکه رفتن به عقلم رسید ضرر داره

یعنی هیچکس تجربه اینجوری نداشته؟

سلام دوست عزیز.

من امروز این اشتباه رو ندونسته انجام دادم پودر حشره کش اتک زدم کناره های دیوار.الان تو نت راجب اوتیسم شنیدم خیلی نگران شدم.

شما خداروشکر بچتون سالمه؟

2706