2737
2734
عنوان

مامانای خرداد ٩٤ بفرمایید تا ٩ ماه اینده دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 30832 بازدید | 2485 پست
سلام باران جون من دکتر تو16هفته که رفتم گفت ماه بعد بیا یعنی هفته 20 ولی من احتمالا هفته22برم که بگم دوباره واسم سونو بنویسه واسه اطمینان از جنسیت در رابطه باداروهات بادکترت صحبت کردی؟
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان های خردادی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1057965&postID=41275091
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****
به سلامتی همه نینیا خوبن من انرژیم کم شده احساس خفگی هم میکنم مثل ماهای اول ورم معده پیدا کردم البته نه به اون شدت
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
سلام من 14 هفته و سه روز رفتم واسه غربالگری دکتر گفت احتمال زیاد دختره بچه الان توی هفته 24 هستم و احتمالا دو هفته دیگه باز برم سونو، از اوایل دی تا حالا دکرم دیگه گفته کار خاصی نداری تا اوایل اسفند. بنظرتون سونوی بعدی ممکنه بگه پسر؟ برام فرقی نداره فقط یجورایی به دختر بودن کوچولوم عادت کردم. البته اینو هم بگم احتمال زیاد خانوادم اگه پسر باشه بیشتر خوشحال میشن
خواهش میکنم برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید...ممنون (اللهم صل علی محمد و آل محمد)
2740
چرا دیگه هیچ کس نیست؟
ﺑﺎ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺘﻢ ... ﺩﺭﺏ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻗﻔﻞ ﮐﺮﺩﯼ ... ﮐﻠﯿﺪ ﺭﺍ ﻫﻢ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﯽ ... ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﺯﺩ ﻭ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ ... . . . . ﻫﻤﻪ ﻋﺸﻘﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﺪ ﻫﻢ ﺷﺪﻩ ... ﮔﺎﻫﯽ ... ﺑﻪ ﻣﻦ ﺳﺮ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ