2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عبادتهاتون قبول خجالت میکشم بنوبسم اما چه کنم مادرم و نگران دخترم یازده ماهش یک هفته شده تمومه وزن الانش ۸۷۰۰ قد ۷۳ موقع تولد ۳۵۰۰ بود شیر خودمو میخوره وحشتناک بد غذاست روی منحنی رشد وسط هاست اما ماه قبل یک گرم هم اضافه نکرده بود هر کار میکنم نمیخوره غذای میکس بدش میومد ندادم سوپ آش فرنی میدم مثل مال خودمون به زور سه چهار قاشق میخوره اونم با مصیبت ویتامین هم میدم فقط عاشق شیر مادره کلافه شدم دهنش رو میبنده لبهاش رو فشار میده که نخوره روشو برمیگردونه شکر خدا سالمه همه کارش نرماله و حسابی پر جنب و جوش و سر حاله اما من کلافه شدم کارم شده گربه هر چی میپزم میریزم دور شنیدم تو این سن باید تو هر وعده ۲۲ قاشق سوپخوری بخوره این به زور چهار قاشق میحوره هر روشی رو امتحان کردم حتی میدارم جلوش یگ تیکه میخوره بعد پرت میکنه میریزه روانی شدم به خدا آخه چرا این جوری میکنه قبلا ها باز بهتر میخورد از بعد عید وحشتناک شده چون تحرک هم میتونه بکنه تو رو خدا بگبد نی نی های شما چطورن میخورن وزنشون خوبه من چیکار کنم وسواس آوردم دارم روانی میشم شبا حداقل سه بار بیدار میشه شیر میخوره ندم داد میزنه چه کنم من تو رو خدا کمک کنید یعنی بچه های شما راحت میخورن دکترش گفت نهایتا از شیر میگریم به غذا بیفته اما آخه کوچیکه چطور ممکنه تو رو به این ماه مبارک کمک کنبد منو عقده ای شدم به خدا
عزیزم چند تا تاپیک میزنی _ یه دونه بزن تاراهنماییت کنیم!!!!!!
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
درکت میکنم شدید دختر منم همین بود الانم که هفت سالشه همیته
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
همه چیش مناسبه بی خود جوش میزنی دختر منم 5قاشق بیشتر نمیخوره شما وسواس گرفتی الکی
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2740
ممول جان 22 تا قاشق؟حداکتر تو این سن ده تا پانزده قاشق مربا خوری اونم غذای سبک تر.من پسرم سیزدهماهشه
خدایاااا به لطفت و حکمتت ایمان داشتم خداروشکر دوباره منو مامان کردی.*پسرم عاشقتم*
ممنون از توجهتون نمیدونم چه کنم روزی به زور شاید ده قاشق مرباخوری بخوره زرده تخم مرغ قبلا با بیسکوییت قاظی میکردم میخورد الان لب نمیزنه خیلی لاغر شده حس میکنم شیرم هم حجمش زیاده اما آبکیه چرب نیس بچه های شما چقدر میخوزن