2737
2734
عنوان

استعفا دادن یک خانم شاغل!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3366 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم باردارم، یه بارم سقط داشتم. بچه اولم هم هست. نمیدونم چی کار کنم. شوهرم میگه کارت و ول کن. خودمم بدم نمیاد. ولی نمیدونم میتونم تو خونه دووم بیارم یا نه. شوهرم میگه میری کلاس و این ور اون ور روزت میگذره. محل کارم دولتیه حقوقه خیلی بالایی نمیدن ولی نسبتا بدم نیست. کارم ولی سنگینه از نظر فعالیت بدنی. البته میدونم بیام بیرون واسم کار هست هر وقت که بخوام برگردم سر کار. حتی شرایط شروع کار خصوصیه خودمم دارم. ولی نمیدونم چرا بازم دو دلم.
2728
نلی جان من خودم هم شاغلم.همه محیط های کاری اینجوریه.من تو دانشگاه هستم و بسیار ناراضی ام. این حرف رو قبول ندارم که بعضی محیطها با روحیات خانمها سازگارتره.ولی قطعا اگر کسی بتونه برای خودش کار کنه خب خیلی بهتره. به نظرمن هم فعلا مرخصی بگیرید و به روح و جسمتون کمی آرامش بدین و بعد تصمیم بگیرین.کلا تو فضای کاری فعلی ترک کردن شغل در حالیکه جای بهتر و مطمئن تری پیدانکردین عاقلانه نیست
نلی جون من قبل بچه دار شدنم نلی جون من قبل بچه دارشدنم مغازه پوشاک داشتم عالی بود عالی.... مغازه مال ...

بی کران جان ازت راهنمایی خانم گل .لطفا اگه پستمو دیدی کمکم کن

یا امام رضا

سلام خانمی ببخشید شما از شغلتون استعفا دادید ؟یا هنوز شاغلید ؟من الان تو فکر استعفا هستم میخوام بدونم یکی مثل من بعد از استعفا راضی هست؟ پشیمان نشدید ؟ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏