2733
2739
عنوان

دو بار سقط و حالا بقایای حامگلی

| مشاهده متن کامل بحث + 19402 بازدید | 39 پست
سلام من دقيقا الن شرايط شمارو دارم دكتر بهم قرص متيا ارگونوين داده ، اما خوريزيم خيلى كم شده ، اگه ج ...

سلام گلم من يه تيكش موند كه زير دو سانت بود يه دكتر بهم گفت بعد از زو هفته ازمايش بتا بده،اما يه دكتر ديگه كه رفتم و خيلي خوب بود گفت لازم نيس سونو داخلي كرد و بهم قرص ضد بارداري داد و گفت با پريودت احتمالا مياد و چون خيلي زير دلم درد ميكرد گفت عفونت داري با اينكه چرك خشك كن ميخوردم الان بازم دارم چرك خشك كن ميخورم و الحمدلله خيالم راحت شده

خدايا شكرت خودت مواظب ني ني كه بهم دادي باش🌹

منم ۲۶ تیر سقط داشتم برای جفت کورتاژ شدم الان هنوز لکه بینی دارم و بقایا ۱۷ در ۱۴ دکتر میگه یه پریودی دیگه صبر کن میترسم عفونت کنم کسی تجربه ای داره؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام گلم چند روز خوردی بعدازچند روز افتادی خونریزی؟؟

سلام عزیزم عطاری بهتون میگه. مربوط به ۹ساله پیشه دقیق یادم نیست. فکر کنم دو نوبت بود ۱۲ساعته. البته برای سقط اصلا کاربرد نداره. و ممکنه به جنین رو دچار مشکلات جسمی کنه.  فقط برای بقایای سقط خوبه. 

2738
نه خدا روشکر با پری دفع شد البته داروی گیاهی خوردم و دارو برا عفونتم دکتر یه دوره بهم داده بود.

سلام عزیزم من هم بعد کورتاژم نوزده میلی در چهارده میلی بقایا داشتم دکتر چیزی یهم نداد!الان چهارماه از سقط میگذره میترسم برم سونو بعد سومین پریودی یه لخته دفع کردم به همین ابعاد تقریبا!شما هم لخته دفع کردی؟خیلی استرس دارم

سلام عزیزم من هم بعد کورتاژم نوزده میلی در چهارده میلی بقایا داشتم دکتر چیزی یهم نداد!الان چهارماه ا ...

بله .احتمال زیاااد دفع شده .ولی حتمن باید بری سونو بشی که مطمئن شی .چون اگر دفع نشده باشه دیگه باعث عفونت میشه .حتمن برو .

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.