2733
2739
عنوان

زبان اسپانیایی کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 25 پست
پسره ۱۲ سال و ترم۱۰

اها خدا حفظشون کنه 

به نظرتون زبانهارو قاطی نمیکنن من دخترم فرانسه دوس داره ولی میترسم قاطی کنه از طرفی هم سنش واسه یادگیری زبان خوبه میگم بزارم یکی دو ترم ببینم تونست بزارم در کنار انگلیسی بره بالا گفتم از مامانا هم بپرسم که شما تاپیک زدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اها خدا حفظشون کنه  به نظرتون زبانهارو قاطی نمیکنن من دخترم فرانسه دوس داره ولی میترسم قاطی کن ...

نه نگران نباش بچه ها توانای هاشون خیلی بیشتر از ماست حتما میتونن من که تمام بچه های دور و برم دو ۳تا زبان و دارن با هم میخونن چندساله و پرسیدم خیلی راحتن البته اولش تا قلقش دست خودشون و ما بیاد سخت هست ولی بعد رو روال میافتن

خدایا مواظب بچه هام باش🍀🌾

پسر من تایم زیاد داره با اینکهدرس میخونه زبان میخونه رباتیک میره ولی خدایی وقت گوشی بازیش خیلی زیاده گفتم هم سرش گرم شه هم یاد بگیره وقتشه دیگه

2740
نه نگران نباش بچه ها توانای هاشون خیلی بیشتر از ماست حتما میتونن من که تمام بچه های دور و برم دو ۳تا ...

جداااا پس راحتم کردی 

منم دخترم تعریف نباشه هوشش خوبه ولی بازم میگم اذیت نشه ولی ممنون گفتی اره بچه ها واقعا استعدادها و دریافتهاشون بیشتر از بزرگسالاس حتما از ترم بعد میزارم فرانسه فدات گلم خدا پسرتو موفق کنه و حفظ کنه🤩💖🥰🙏🙏🙏

جداااا پس راحتم کردی  منم دخترم تعریف نباشه هوشش خوبه ولی بازم میگم اذیت نشه ولی ممنون گفتی ار ...

قربونت برم همچنین گل دختر شما رو ❤انشاله ک موفق باشن 

من تو تهران جایی رو نمیشناسم اما تو کرج آموزشگاه زبان راستان رو میتونم پیشنهاد بدم.اساتید خیلی خوبی داره.همه زبانهارو هم آموزش میدن .برای کلاس اسپانیایی میتونید با دفتر موسسه تماس بگیرید و اگر سوالی دارید ازشون بپرسید.اتفاقا تبلیغات بیلبوردی هم دارند.

09011778071 این شماره مستقیم مدیریت آموزشگاهه.

02633529357  اینم شماره دفتر موسسه...