2737
2739
عنوان

مامانهایی که باقرص کلومیفن باردارشدن بیایین تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2769 بازدید | 156 پست
سلام دوستان.من این ماه برای اولین بار اقدام کردم برا نی نی دکتر بهم 8 تا کلومیفن داد یک روز 2 تا یک روز یکی از روز 5 پرید خوردم...ولی روز 14 پری که سونو دادم بزرگترین فولیکول 12 بود ..... که دکتر گفت این فولیکول تخمک ـزاد نمی کنه....حالا این ماه می خواد دوزش رو ببره بالا ...منظورم اینه که کلومیفن همچینم قرصه جدی نیست ...کلی زد حال خوردم من.... مامان فهیمه جان احتمالا مت لتروزول رو امتحان کنم این ماه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی آزمایشهای قبل بارداری پرولاکتین و چند تا هورمون دیگه من بالا بود که دکتر کلومیفن رو تجویز کرد...ولی احتمالا دوزش پایین بوده یا نمی دونم البته من 33 سام هست و فکر کنم دلیلش همین باشه
2731
حمیده جونم مرسی از پاسخت.من پیش دکتر رفتم و گفت میتونی کلومفین بخوری ولی عوارض بدی داره.به همین خاطر بهم متفورمین داد که الان چند ماهه دارم میخورم
خدا جون من کی باردار میشم و یه مادر خوب واسه فرزندم میشم؟کمکم کن

سلام.من اولین دوره که قرص کلومیفن خوردم باردارشدم.هر دو سه ماه پری میشدم.الان پسرم سه ساله شه.چون پری هام نامرتبه دکتر گفت برای بارداری بعدی هم باقرص باردار میشم.انشاالله همه باردارشن به امید خدا