2737
2739
عنوان

اراکی ها بفرماین داخل

| مشاهده متن کامل بحث + 58855 بازدید | 387 پست
سلام خانمای گل اراکی .خوبین؟کسی هست بدونه سونو گرافی دکتر ذوالفقاری چقدر دقیقه و میشه روش حساب کرد؟

سلام عزیزم من 8 سال پیش رفتم پیشش خیلی خوب و دقیق بود جنسیتش را هم درست گفت دوباره چند روز پیش برای بارداری دوم رفتم پیشش احساس کردم به اندازه قبل تمرکز نداره ولی خیلی حدود 40 دقیقه من را سونو می کرد شما برای چی رفتید پیشش؟

سلام عزیزم من 8 سال پیش رفتم پیشش خیلی خوب و دقیق بود جنسیتش را هم درست گفت دوباره چند روز پیش برای ...

سلام گلم .من برای سونو ۱۲ هفتگی رفتم گفت احتما ۷۰ درصد دختره .اینبارم رفتم توی ۱۷ هفتگی سونو آنومالی دقیق گفت دختره .۳ بارم گفت و تاکید کرد و توی برگه نوشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستان خواهشا اگر کسی هست پاسخ بده.

پزشکایی که توی مطب سونو دارن سونوی تشکیل قلب رو انجام میدن؟یا باید خارج از مطب بزیم مرکزی دیگه نوبت سونو تشکیل قلب بگیریم؟دکتر مکتبی میگن توی مطبش سونوداره من نمیدونم دقیقا چه سونوهایی انجام میده.پرینالوژیست ومتخصص زنان زایمانه

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀

سلام  به نظر من یک انسان وقتی پا در عرصه پزشکی می ذاره باید بیشتر از پول به انسانیت و وجدان هم فکر کنه حالا این خانوم هزاریم خوب و عالی وقتی وجدان نداره درک انسان بی وجدانم تر از خودش را مثل سگ نگهبان جهنم برای منشیش انتخاب کرده و فقط برای کسانی که بدون دغدغه فقط بش پول می رسانند نوبت می ده این چه اخلاق و منش پزشکی هستش من دکتر میشناسم که تو همین دوران کرونا از خستگی زیاد به خاطر شغل و حرفه شون که خودشون انتخاب کردن به مردم کمک کنند جونشونو از دست دادن بعد منشی بی تربیت این خانوم  می فرماید  خانوم دکتر گفتند برای اینکه خسته میشم و توان ندارم دیگه پول هام و گرفتم آیندمو ساختم خونه دارم ماشین دارم به کسی نوبت نمی دم که خسته بشم   حال آدم از این دکترهای بی وجدانم بهم می خوره     من که اگر دکتری هزار بار هم خوب باشه وقتی وجدان اخلاقی نداره معلوم نیست چه بلائی سر آدم میاره اگر هم مریضش باشی   من از این خانوم دکتر خیلی هم تعریف خاص نشنیدم چندین خانوم باردار پرخطر بچه هاشون و به خاطر لجاجت این خانوم و بی حوصله بودنش از دست دادن حالا ما اراکی ها هر کس برامون بیشتر ناز می کنه فکر می کنیم کی هستش

2740
بچه دکتر من شمسی احسانی بود خیلی اذیتم کرد بی ادب ترین دکتر و بی ملاحظه ترین من اصلا راضی نبود بیمار ...

جدی احسانی تعریف میکنند پس خوب نبوده

نمیدونی کی خوبه

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
سلام دوستان میشه نظرتان در مورد دکتر مشهدی برلی ای وی اف بگید؟توروخدا بلاتکلیف موندم

عزیزم نمیدونم تا الان موفق شدی باردار بشی یا نه ولی حتتتتتما اصلاح سبک زندگی فلورا تاجیک رو در موردش تحقیق کن بدون آی وی اف باردار میشی

من فقط اراک بدنیا اومدم 

بعدش رفتیم

لطفا این تاپیک رو مطالعه کنین  👉🏻 *امضام خونده شه* من ۱۴-۱۵ سالمه .. قبل از اینکه بپرسین «با این سنت تو سایت چیکار میکنی» پیشنهاد میکنم تاپیک بالا رو بخونینمن هنوز همون ENFP شیطون و خجالتیم :))  آدما میان و میرن ... ولی دنیا باقی می مونه :)  این چیزیه که اهمیت داره .. خودت باش دختر .. هیچکس از «دیگران» بودن به جایی نرسیده :)!