2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان لطفا این تاپیک هم بیاین http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=462785&postID=42606616
دستم به آرزوهایم نمی رسد ،آرزوهایم بسیار دورند... ولی درخت سبز صبرم می گوید: امیدی هست...خدایی هست... این بار برای رسیدن به آرزوهایم یک صندلی زیر پایم می گذارم شاید این بار دستم به آرزوهایم برسد...
2731
سلام فائزه جان متاسفم از اتفاقی که واسه تو هم افتاده،حالتو درک میکنم بیا اون تاپیکی که مامی آذی گذاشته،اونجا بچه ها بیشترن و تاپیک فعال تره البته الان عیده همه تاپیکا خلوته
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
فائزه من اونجام،دوس داشتی بیا
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
2740

بچه چیه انقدر براش نذر و نیاز میکنید انقدر مسئولیت داره تربیتش وقتی که باید براش بذارید نگرانیاش اصلا ارزش نداره به خدا الان میگید ناشکری ولی همش میگم خدایا کاش نازا بودم کاش این بچه رو به منتظراش میبخشیدی خوشیامو ازم نمیگرفتی داشتم زندگی میکردم برای خودم میرفتم میومدم هروقت دلم میخواست با دوستا بیرون تازه میخواستم ادامه تحصیل بدم من احمق شدم به خاطر پدر و مادرم تن دادم تو چرا این بچه رو خلق کردی من از مادر شدن بیزار بودم اصلا تحمل بچه ها رو نداشتم الان حاضرم از عمرم کم شه برگردم فقط به دو سال قبل که بچه نداشتم