2737
2734
عنوان

بی خیالا..............(3)

| مشاهده متن کامل بحث + 35510 بازدید | 6461 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزانم.خوب هستین.مرسی که فراموش نکردین... والله دیگه اکثرا خدارو شکر مامان شدن و نیازی به در د ودل نیست😉😉👏 ولی خب اینجا برا خودش یه عالمه دیگه ای داشت. چه خبر از خودتون؟ خوبین؟ کجای راهین؟
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
سلام عزیزان خوبین خوشین؟؟؟؟ اره کیانا فقط من و تودرد دل داریم خخخ دیگه چیکار میشه کرد ماهم قسمتمون.اینجوریاس. من که اصلا خدا میگه اقدام هم نروووو اصلا نمیذاره که برم یه دوماهی علاف کیست شدم بعدش عمل اپاندیس الانم میخواستم برم.اقدام درد دارم فکر کنم کیسته نرفته برم سونو ببینم چه خبرا شده .خلاصه فکر کنم از من خوشش نمیاد چون نمیشه برم اقدام چه برسه باردار بشم .منم والا خسته شدم از غصه خوردن واقعا راس میگما یورولموشام باااا
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2740