2737
2734

ببخشید برخورد پرسنل چجوری هستش؟

و اینکه کسی زایمان طبیعی انجام نداده تو این بیمارستان؟

از عشق اوست هر که به جایی رسیده است.                  خیلی حسین(ع) زحمت مارا کشیده است...
منم تجربه ام از سزارین دربیمارستان نجمیه رو میگم!خودمم قبلا خیلی سایت هارو زیرورو میکردم تا بتونم بی ...

عزیزم شما بیمه نیرو مسلح نبودید؟؟ من دکترم دکتر گلستانی هست و میخوام نجمیه زایمان کنم... میخواستم بپرسم دکتر هزینه جدا هم برا سزارین میگیره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما بیمه نیرو مسلح نبودید؟؟ من دکترم دکتر گلستانی هست و میخوام نجمیه زایمان کنم... میخواستم بپ ...

نه من تامین اجتماعی بودم که نجمیه اصلا قرارداد نداره و تکمیلی البرز،من فقط از بیمه تکمیلی استفاده کردم!

نه عزیزم اصلا هزینه ای نمیگیره،خیلی هم دکتر خوب و مهربونیه😍دلم براش تنگ شد😁😁😁

ان شاءالله که به سلامتی زایمان کنی

2731
منم تجربه ام از سزارین دربیمارستان نجمیه رو میگم!خودمم قبلا خیلی سایت هارو زیرورو میکردم تا بتونم بی ...

ببخشید میشه از رسیدگی پرستارا به خودتون و رسیدگی بخش نوزادن و امکانات وغذایی که به همراه و خودتون دادن هم بگید. ساک نوزاد کامل بود؟ 

ببخشید میشه از رسیدگی پرستارا به خودتون و رسیدگی بخش نوزادن و امکانات وغذایی که به همراه و خودتون دا ...

من بخش وی اپی بودم عالی بود ، بخش عمومی رو نمیدونم!هر نکته ای بود برای رعایت،چه همونجا چه روزهای بعد بهم تذکر دادن،مدام سر میزدن و رسیدگی میکردن،خیلی هم خوش برخورد بودن!

بخش نوزادان رسیدگی خاصی نداشت😁نوزادو تحویل پرستار دادن و ما اصلا ندیدیمشون،درواقع از زمانی که من وارد بخش شدم نوزاد هم اومد!از این مدل بیمارستان ها هم نیست که بچه رو خودشون نگه دارن و پوشک کنن و...اینا،اتفاقا من پرسیدم اینو،گفتن بیمارستان نجمیه طرفدار روابط مادر وکودک هستش(یه همچین چیزی،دقیق یادم نمیاد)

غذا رو هم خیلی یادم نیس،ناهار که من نمیتونستم بخورم،برای همرا ه ها دوتا غذا اوردن، شام هم سوپ و جوجه برای من و همراه،غذای ناهار فرداشو یادم نیس!در کل خوب بود😅قرمه سبزی ندادن نفخ کنیم😋

ساک نوزاد رو یادم رفت بگم

بیمارستان چیزی به اسم ساک نوزاد نمیده

موقعی که اومدم بخش،پرستار اومد لباس از همراهم گرفت برد تن بچه کردن و اوردن!

همه چیز باید همراه خودت ببری،لباس و پوشک و دستمال مرطوب و.......

2740

سلام عزیزان من ۱۰ مرداد وقت سزارین دارم دارم ساک بیمارستان جم میکنم همه جا نوشته دمپایی و اینجور چیزا بردارید میخواستم ببینم بیمارستان نجمیه ساک نوزاد یا پتو و اینجور چیزا میدن برا نوزاد و اینا یا خودم ببرم 

لباس زیر یا پد بهداشتی واسته خودم باید خودم ببرم یا بیمارستان میده؟ جای خواب همراه داره یا باید مثل مثل بعضی از بیمارستانا باید تا صب رو صندلی بشینه؟ 

اقا اجازه نداره بیاد داخل؟

سلام دوستای عزیز..

کسی جدیدا اطلاعی از هزینه سزارین در بیمارستان نحمیه رو داره ؟بی زحمت بیاین بقیه رو هم مطلع کنید ممنونم ازتون.و اینکه دکتر من عذرا فدوی هستش اونجا عمل میکنه میخوام ببینم سزارین با دفترچه تامیین اجتماعی چنده

2706