2733
2734
عنوان

با خوابهای بد و پریشان در دوران بارداری چه کار کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 11884 بازدید | 21 پست
واقعا راهی نیست که آدم خوابهای خوب ببینه؟ آخه من همش توی خوابام یا جیغ میکشم یا فرار مینم بعضی وقتها پیش خودم میگم من که این همه خوابهای ترسناک میبینم و جیغ ویکشم برای بچم بد نباشه
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
منم اوایلش اینطور بودم بعضی از آدما از چیزای جدید میترسند واین ترس تو نا خود آگاهشونه
چشمانت را چو گشودی در آغوش من از شوق آغاز زندگی گریستی تولد بهانه ی با تو بودن من است بیاید اینجا دختر گلیمو لایک کنید http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090616533597297

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم در بارداریم به شدت ترسو شده بودم و همش تو خواب میپریدمم دکتر بهم ویتامین B1 یا B3 داد خیلی تاثیر داشت و توصیه کرد شیر ولرم قبل خواب بخورم که اونم خیلی تاثیر داشت در مورد ویتامین با پزشکت مشورت کن
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
عزیزم منم در بارداریم به شدت ترسو شده بودم و همش تو خواب میپریدمم دکتر بهم ویتامین B1 یا B3 داد خیلی تاثیر داشت و توصیه کرد شیر ولرم قبل خواب بخورم که اونم خیلی تاثیر داشت در مورد ویتامین با پزشکت مشورت کن
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
2731
همیشه فکر میکردم اگه باردار بشم چقدر خوشحال میشم اما الان اینقدر استرس و دلهره دارم که دیگه حتی نمیدونم خوشحالم یا نه چون من یه بار تجربه تلخ سقط رو داشتم الان از این که خدای نکرده این یکی هم سقط بشه خیلی میرسم توروخدا برام دعا کنین
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
منم همین طورم راه حلی پیدا کردی به منم بگو من قبلا کلی فیلم ترسناک میدیم اما الان انقدر حساس شدم حتی فیلم های ایرانی هم صحنه یهویی داشته باشه شب خوابش را میبینم تازه بدتر از اینا خواب طوفان نوح خواب روز قیامت خواب جادوگرا و ..... تازه از همه بدتر دوست دارم خوابای ترسناک ببینم اما این خوابا را نبینم خوابهای جنسی همش رابطه با مردای دیگه خسته شدم هم مردای غریبه هم فامیل رابطه جنسی کامل نه اما همش معاشقه و لمس و بوس و این چیزا ترجیح میدم خواب ترسناک ببینم اما خواب جنسی نه واقعا آزارم میده
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322