2733
2734
عنوان

کسی هست که شوهرش یا باباش ماشین سنگین داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1255 بازدید | 21 پست
توی نت هرچی سرچ مکینم قیمت مشین سنگین نمیاد
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
شوهر دوست من داره ازین ترانزیتا داره. خیلی گرونتر از چیزیه که میگی. فک کنم 400 خرید سال پیش درآمدش خیلی خیلی زیاده حدود ماهی 20 تا که 10 تاش خرج ماشین و راننده و اینا میشه ولی خیلی سختیا داره. اتفاقن چندروز پیشا باهام درددل کرد. میگفت حاضرم همه چیمو بدم ترانزیت و بفروشه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا هم تریلین خوب سختی هم داره البته ما راننده میزاریم روش
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
بنظرتون چ کاری میشه کرد با این پول
2731
ببخشیدکمی حالم بهم میخوره لطفا میکنین اگه نظراتتون رو برم بزارین من بتونم الانم سرمیزنم
سلام عزیزم تو شهر ما خیلیا کارشوت اینه. پدر شوهر منم ولی خودش رانندگیشو میکنه.چون با قسط خریده زیاد براشون خوب نیست.ولی برادر عروسمون هم یه ساله داره اونا راضی ان.ولی نمیدونم چرا پدر شوهرم ازاین کار سود برنداشته. و هم اینکه اگه رانتده میگیرین دردسرش زیاده چون ماشین سنگین خیلیییی خرج داره.ترکیدن تایر و خرج خوردوخوراک رانتده.و اینکه شوهرم میگفت ما قبلا رانندهداشتیم الکی خرج میتراشید و پول میگرفت ازمون.اگه راننده تون قابل اطمینان باشه خوبه.
عزیزم پدر شوهر من ماشین داره و خودشم راننده است،راستش اصلا راضی نیست چون چند سال اخیر اوضاع بار کساد شده، مگر اینکه ترانزیت باشه. ماشینش مال بیست سال پیشه،حدود ۲۵۰ میلیون. راجبه دادن ماشىن به کسی که رانندگی کنه هم موافق نیست. شوهرم میخاست این کارو کنه گفت راننده مورد اعتماد که از پول برنداره کم پیدا میشه و ممکن یواشکی بار اضافه واسه خودش بزنه و باعث استهلاک ماشین بشن. در کل راضی نیستن
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1