2733
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان بهمن********

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
امروز رفتم بهمن برای ان اس تی.....ببخشید س گ صاحابشو نمیشناخت.....اولا که 1 ساعت معطل شدم توی اتاق ان اس تی هیچ خبری نبود بلند شدم رفتم گفتم من 1 ساعته اینجا خوابیدم کسی نمیاد منو ان اس تی کنه نکنه اصلا فراموش کردید......بیرون در بلوک زایمان دعوابود چون از رسیدگی راضی نبودند از طرفی وقتی داشتم ان اس تی میکردم یه خانمی کیسه آبش پاره شده بود اومده بود ان اس تی....و باید زایمان میکرد...ولی حتی یه تخت نداشتند که این بنده خدا بعد از زایمان بستری بشه...علت دعوا بیرون هم این بود که خانمه زایمان کرده بود جا نداشتند توی راهرو تخت گذاشته بودند....وای بیمارستان به این شیکی از دور دل میبره از نزدیک ....حتما قبل از زایمانتون یه سر بزنید حتی شده یه سونو یا ان اس تی برید ببینید شرایطو بعد تصمیم بگیرید...
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
الی جان اونروزی که من رفتم که رسیدگی افتضاح بود....شایدم شانسه منه نمیدونم...بالاخره هر کس که بخواد هر جایی زایمان کنه بد نیست که از نزدیک بره و یه سونو یا ان اس تی بده تا بهتر با محیط بیمارستانها و رسیدگیشون آشنا بشه...من بدم نمیومد بهمن برم ولی وقتی دیدم رسیدگیشون اینطوریه منصرف شدم.....
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
2706