2733
2734
عنوان

میزان مصرف اسید فولیک در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 26314 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا کسانی که ازدواج فامیلی دارن مثل دختر خاله پسرخاله
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2731
دکتر به من 5میلی داده
خدای قشنگم ...خدای من .... این روزها بیشتر حواست به من باشد .....میگویند بزرگترین شکست ،از دست دادن ایمان است .... حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات می خوانم ،حتی اگر همه التماس هایم را نادیده بگیری ...... هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم ،حتی اگر سخت بگیری .... هنوز هم ...تو همان خدایی.... مگذار که از دست بروم..من امیدم به توست.... برای دلم امن یجیب بخوان...
اره از قبل بارداری شروع کردم به خوردن ؛ دو ماه پیش هم از دکی پرسدم گفت همینو ادامه بده !
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
نتیجه تحقیقات نشون داده مصرف بیش از حد فولیک اسید باعث پایین اومدن ضریب هوشی بچه ها میشه
اگر میتونی به جاش از نظر خوراکی تامین کن و نخور
من نه سر راحیل خوردم نه الان دارم میخورم
به راحیل هم قطره آهن ندادم. یعنی دکترش گفت اصلا لازم نداره
الان هم هموگلوبینش 14 و بقیه فاکتورهای خونیش در حد عالیه الحمدلله
به خدا تو خارج از ایران انقدر دارو نمی دن
نهایتش یه پریناتال با امگا سه و کلسیم اون هم تو ماه های 8 و 9

2740