2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام به همه من هفته آخر ماه رمضون قشم بودم.هوا حدود 37 درجه با شرجی بالا . ولی چون ما مدام توی بازار بودیم زیاد اذیت نشدیم .

اول از هتل بگم که هتل آرمان بود که تا درگهان پیاده 15 دقیقه راه بود ، ما به خاطر ماه رمضون شبی 85 دادیم که حالت عادی 100 و 200 . اولش که وارد هتل شدیم متوجه نشدم ولی هتل کثیف دلگیری بود . دیوار ها آبی و سقف آبی پررنگ . یه لامپ کم نور  جوری که از ساعت 2 ظهر به بعد شبیه بعدازظهر میشد. دیوار هاش همه رد دست روش بود . معمولا تو هتل قاشق و چنگال و حوله ... اینا هس حتی اگه استفاده نشه اما اینجا دو تا صابون خیییییلی کوچیک با یه دستمال کاغذ نصف .تنها حسن این هتل نزدیکیش به درگهان بود. 

مغازه هام از ساعت 11 شروع به باز کردن میشد ، ( شاید چون ماه رمضون بوده ) پاساژام فقط دودولفین یکم دریا خوب بود . بازار قدیم درگهانم واسه لباس بچه خوب بود . بهتر از بازار قدیم خود قشم بود ، اونجا شلوغ گرم و از نظر جنس هام زشت.

سیتی سنترام اگه میگشتی جنس قیمت مناسب با کیفیت خوب پیدا میشد ، جنساش بهتر از درگهان بود . اما یه جنس مشابه رو خیلی گرون تر از درگهان میدادن .

پاساژ اطلس واسه کیف عالیییییی بود همه مارک و کیفیت خوب البته قیمتاس بالا بود .به نظر من می ارزید.

واسه کفش ورزشی و اسپرت دودولفین خوبه .

سلام دوستان ما قصد سفر به قشم و کیش رو داریم جای قیمت مناسب برای اقامت سراغ دارید؟ما فقط میخواییم شب بتونیم توش بخوابیم باقی روز رو بیرونیم تمییزی و مرتبی اش و امکاناتش هم برامون مهم نیست 

سلام نگران تعطیلی نباش حداقل میری جاهای دیدنیش رو میبنی و بعد به خریدات میرسی چون الان هوا عالیه

سلام مامان الیسا جان. ما هفته بعد میخوایم بیایم قشم میشه راهنمایی کنی عزیزم. هوا چطوره و قیمت ها الان خوب هست کلا یانه برای سفر به قشم؟

2740

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت هتل اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون هتل گرفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   هتل ارزون و خوب صبحانه ناهار شام 26709011