2737
2734
عنوان

مامانا و خانومای باردار که تو بارداریشون لکه بینی داشتن یا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 26 پست
منم داشتم شیاف استفاده کردم خوب شد
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا ماه 4 داشتم فقط شیاف استفاده کردم بعدش خوب شد
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
نگار جان جفت قدامی یعنی سمت جلو خلفی یعنی شت
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2731
من تا حالا سه بار کلا لکه بینی داشتم بار سومش شیاف استفاده کردم و یهویی فرداش لکه بینی داشتم.امروز هم دوتا قاشق شله زرد خوردم الان زیر دلم درد میکنه برام دعا کنید
دنیای فتوشاپ.طراحی عکس و تقویم کودک
bhloveh ما باید شله سفید بخوریم
حالا چکار کنم اگه امشب لکه ببینم؟دکتر جدید هم رفتم گفت شیاف استفاده نکن هروقت لکه بینی داشتی بیا پیش خودم تا بگم چکار کنی.به دکتر هم دسترسی ندارم تا 2-3هفته دیگه
دنیای فتوشاپ.طراحی عکس و تقویم کودک
2740
برو بیمارستانی که دکترت قرارداد داره خودشون اقدام لازم رو برات میکنن اگه نیازی به مشورت باشه هم به دکترت زنگ میزنن
پس تو همون کرمان برو بیمارستان.کاری باشه برات انجام میدن اگه زایشگاه تخصصی دارید برو اورژانس همونجا نگران نباش ایشاله که به اینجا اصلا نمیرسه