2737
2734
اینقدر بوده که بکارت دختر رواز بین بردن و گفتن بای توی همین نی نی سایت خوندم
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط یه لحظع ب این فک کن که اگه ب هر علتی قضیه به ازدواج ختم نشه چه حسی پیدا میکنی... مثل یه اسباب بازی بودی تئ دست یه بچه ک ازت خسته شد و کنارت گذاشت... برا خودت ارزش بیشتری قایل باش
جنس جدید رسید :http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1062469
2728
از نظر شرعی یه کلاهی هست میخری به اسم کلاه شرعی که اونم اسمش صیغس بعد که اون کلاه رو گذاشتین سرتون اصلا مهم نیست تو شناسنامه هم باشین نباشین میرین حالش رو میبرین! شیکمتم اومد بالا و طرف نخواستت هم اصلا مهم نیست فوقش بیچاره شدی رفته میری یه گناه بزرگتر می کنی بچت رو سقط می کنی ، به همین راحتی بگیر برو تا ته زندگی! خواهر من به هیچ عنوان به این چرندیات گوش نده تا تو شناسنامش نرفتی اجازه هیچ کاری رو نده !
گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست ...