2737
2739
عنوان

یه سوال برام پیش اومد الان///قبل از اینکه برم اتاق عمل واسه سزارین....

| مشاهده متن کامل بحث + 2992 بازدید | 189 پست
چراغی... منو اول فرستادن بلوک زایمان.. اونجا بهم سوند وصل کردن و گان پوشیدم. بعد که خوب دیگه نمیتونستم با گان و سوند خرامان خرامان برم اتاق عمل.... رو برانکارد خوابیدم روم پتو انداختن....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حنا نمیشه، میگن پاک کن... مگه اینکه خفیف باشه و به چشم نیاد.... بیهوشی باشی که بهتره اصلا ارایش نداشته باشی چون لوله تو دهن میذارن و این چیزا، همه ارایش ماسیده میشه میره.....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2740
دوستان مامانای عزیز آرایش و لاک برای اتاق عمل نداشته باشید مخصوصا لاک! بعدم مامانای خوشگل تجربه شخصی خودم رو میگم بعد از عمل به دلیل بیهوشی و ورم بعد از زایمان ترکیب آرایش با چهره آدم چیز خوبی از آب در نمیاد... طبیعی برید شما زیباترین موجود روی زمین هستید در اون شرایط... من روز بعد از زایمان موقع مرخص شدن آرایش کردم و خیلی شیکککک اومدم خونه هنوزم عکسامو میبینم خندم میگیره دماغ بادالو چشمای ریز رژلب قرمز خخخخخ ولی همش خاطره میشه... من اصلا اذیت نشدم بعد و قبل از عمل با توکل به خدا و انرژی مثبت برید اصلا سخت نیست...