2733
2739
عنوان

سلام بچه ها بهترین ریملی که داشتین چی بوده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1818 بازدید | 39 پست
فافا من 16 تومن خریدم قبلا تا 40 تومن پول ریمل داده بودم اینم فروشنده کلی تعریف کرد خریدم ولی فکر نمیکردم انقدر خوب باشه اصلا به قیمت نیس من همه ی لوازم ارایشی هام فلور ماره اما از ریمیلش راضی نبودم واسه همین مارکهای دیگه هم امتحان کردم خدائیش ناتالی خیلی خوبه
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من متخصص ریمل هستم انتخاب اولم ماوالا کرمی هست، هم تقویتیه هم مژه ها رو طبیعی نشون میده، قیمتش 35 هست، اگر قیمت پایین بخوای تقلبی بورژوا دو سر هم خیلی خوبه 11ت نیترو هم 14ت ، خیلی خوبه
من الان 4ساله از دوتاریمل استفاده میکنم هرکدوموگیربیارم همونومیخرم یکی می بلین قوطی زرد قیمت الان 38000 دومی بی یو قوطی طوسی قیمت 32000 هردوشم حجم دهنده ومشکیه ولی بلندکننده نیست چون موژه های خودم خیلی بلنده.هردوشم باآب به راحتی پاک میشه برای وضوراحته ولی به هیچ وجه تاروی چشماته نمیریزه
وفقط خداست که میداند...هیچ چیزمثل دوست داشتن ودوست داشته شدن...مرگ رابه تاخیرنمی اندازد
2740