2737
2734
عنوان

به نظر شما واجبه که جهیزیه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 72 پست
من جهازم مامنم پولشو داد البته کلیم برام جهاز خریدخونه خریدیم همزمان جاریم با من بود اون کلی چرتو پرت خریده بود میومد خونه من همش از وسایلمو همه چیم ایراد میگرفت در صورتی که بازم با کله چیزای که خریرده بود به وسایلمن نمیرسید اذیتم میکردو من اوایل ناراحت میشدم ولی الان برام مهم نیست اصلا به کسی چه گور بابای حرف مردم
خدایا دوستت دارم ایلیا خوشگلم خوش امدی .خدا جونم ممنونم دوستت دارم خیلی. توکل کن و آستین ها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده .شکرررررررررررررر
من که از خرید جهیزیه راحت بودم شوهرم چندین سال تنها زندگی میکرد و خونه داشت وسیله هم همه چی داشت
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از قدیم گفتن در دروازه رو میشه بست ولی در دهن مردم رو نه... یکم به این ضرب المثل ها توجه و عمل کنیم داستان اون پدر و پسری که میخوای باری رو با خرشون حمل کنن مردم هر دفعه یه چیزی میگن...
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
سرگل
خدایا دوستت دارم ایلیا خوشگلم خوش امدی .خدا جونم ممنونم دوستت دارم خیلی. توکل کن و آستین ها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده .شکرررررررررررررر
2728
ولی در کل تو خانواده ما جهیزیه فقط یه یخچال و گاز و یدونه فرش و خورده ریز آشپزخونه هست همین
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
اولین بار تو نی نی سایت دیدم‌که جهیزیه چه چیزایی میدن مردم
http://www.beytoote.com/housekeeping/espousal/refrigerator-decorated-bride-series-iii3.html این لینکو ببینین یعنی اصراف....
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
چه جالب که چییییییییییییییییییییییییییییییییییی
2740
نظرتون راجع به این ویترینا و بوفه ها چیه؟ تا جایی که میدونم واسه پر کردنشون تقریبا باید حدود 3 - 4 میلیون هزینه کرد
اوهههههههههههههه کی میره این همه راهو
مرسی که اومدین و نظر دادین. لطفا یادتون نره بحث کردن در این موارد توی خونه و بین فامیل